2. MISDIENAARS: za 19.00 Geert van Gorp en Marieke van Gorp zo 10.00 Inge Smits en Sanneke van den Öetelaar WeekddienstenGroep 2. LECTOREN: za 19.00 Mevr Lies van Bavel zo 10.00 Dhr Harry Bovee OVERLEDEN: Op woensdag 8 januari 1997 overleed in her bejaarden centrum Het Schuttersveld in Venray op 70 jarige leef tijd Corrie van Dijck-Drabbej.sVan 1968 tot 1974 woonde zij hier in Leunen in de Vullingsstraat. Na een plechtige Uitvaartdienst op 13 januari 1997 in onze parochiekerk legden wij haar te rusten bij haar man op ons kerkhof. MEDEDELING: Opgaven voor kerkelijke Huwelijken en Huwelijksjubilea en Doopvieringen gelieve men zo tijdig mogelijk af te spreken op de pastorie, telefoon 58 15 75. Misintenties moeten minstens ëën week van te voren worden opgegeven. De Ruuper moet n.l. altijd een week eerder gemaakt worden en op maandag ingeleverd zijn. DE EERSTE STAPPEN. 2e Zondag door het jaar) Is God nog aanwezig in onze wereld Zijn er nog genoeg mensen, die Hem uitdragen en garant staan voor de Blijde Boodschap En toch staan er nog overal kruisbeelden langs de wegen. En toch steken mensen kaarsen aan op plekken, waar inspirerende mensen worden vermoord. En toch worden bloemen gelegd waar een geliefde medemens de dood vindt. Br zijn mensen onder ons, die dan woorden vinden om hun hoop, hun vertrouwen uit te zeggen en getuigen van een kracht van Boven. Eens hebben zij een Stem gehoord, die hen opriep om zich niet neer te leggen bij de platte alledaagsheid en tegen de Stem te zeggen: "Spreek, Heer, uw dienaar luistert Zij richten hun bestaan z6 in, dat hun leven zuiver en oprecht is, dat ze God eren in heel hun doen en laten. Wanneer anderen dan vragen:""Waar is God te vinden dan zeggen ze: "Kom maar mee. Laten we de eerste stappen zetten en samen ontdekken waar Hij woont."

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 3