,,'t fCftotteke" 11 J eugdpronkzitting 1997 Aan alle Knollekes en KnolHnnekes Aanstaande zondag 19 jan is het weer zover. Dan beginnen we weer met een knallende jeugdpronkzitting. Ook dit jaar hebben we weer ontzettend veel artiesten van eigen bodem, die een daverende voorstelling zullen geven. Als aanvulling op deze middag hebben we een gastoptreden van buutre- dener alias '"t kwekske" uit Well, die hier acte-de-presance zal geven. Om zoveel mogelijk mensen hieraan deel te kunnen laten nemen, is de zaal voor iedereen toegankelijk. De entree is f 2,50 voor jong en oud. De garderobe is vrij en in de pauze is er voor de jeugd een gratis consumptie. Snoepzakken zijn verkrijgbaar a f 1,— per stuk. Voor volwassenen is er in de pauze koffie of thee verkrijgbaar tegen consumptieprijs. Tijdens de jeugdpronkzitting is de zaal rook en drank- vrij. (bij voorbaat dank voor uw medewerking). Na de jeugdpronkzitting zullen de oude jeugdprins Tom 1 en vorst Barry uit hun ambt ontheven worden, door de nieuwe Prins. Dan is er voor de jeugd tijd om even de spieren los te gooien op de swingende muziek van de "Puppies", waarna de nieuwe Prins en Vorst op spectaculaire wijze onthuld zullen worden. Na de installatie van de Prins en de vorst kunnen we dan beginnen met het prinsenbal. Tijdens het uitkomen van de prins en de vorst zal de bar weer geopend zijn en kunnen de rokers weer met volle teugen genieten. We hopen dat u in grote getale de jeugd van Leunen komt aanmoedigen, zodat deze middag voor hen onvergetelijk wordt. Jeugd Carnaval 't Knolleke, Paul van dë Berg, tel. 587453. ouyv* - "O O °Q CARNAVALSVERENIGING LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 12