,,'t jCnëlLk 6 Knollekes en Knollinnekes Zondag 4 januari organiseren wij tradife getrouw weer onze Liedjesmiddag. Een rijk gevarieerd programma met o.a.; Het zingen en jureren van 6 liedjes; De uitreiking van de Gouden Knol aan Jan Kuenen. Meteen daar achteraan zal Jong Leunen Leeft haar beste beentje voor zetten met de bekendmaking van het Boerenbruidspaar 1997. Dit alles gelardeerd met onze superloterij, met heel veel leuke prijzen en het raden van het aantal kilo's van ons varken is ook dit jaar weer een attraktie. Verder is er een afdeling waar onze kleine Knollekes htm hartje op kunnen halen, b.v. video en sminken. Wij hopen velen van u weer te mogen begroeten op zondag 4 januari vanaf 14.00 uur in de Brink. Carnavalsvereniging r"t Knolleke" Leunen. Vastenavond 1997 Als u dit leest hebt u nog maar ongeveer 5 weken de tijd om iets te ondernemen voor deelname aan de vastenavond-optocht in Leunen en in Venray. Het is van belang te weten dat de totale lengte van de wagen inclusief trekker 15 meter mag zijn, de hoogte 5 meter en maximale breedte 3,5 meter. Let u vooral op de veiligheid van de deelnemers op en rondom de wagens. Let ook op de stevigheid van uw creatie, want als de wind er vat op krijgt is er geen houden aan. In ieder geval veel plezier toegewenst bij de opbouw van uw creatie. U kunt zich melden voor deelname aan de optocht in Leunen zowel als in Venray bij: J.van Meyel,."Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 581693 CARNAVALSVERENIGING LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1997 | | pagina 7