3. Feest om een familie... Een heilige familie... Niet zozeer om de "familie" in het zonnetje te zetten, als wel de noodzaak om te onderstrepen, dat het leven van een een mens, van mensen een heilige zaak is: voor God en mensen. Bij het woordje "heilig" moeten we niet te gauw de verbinding leggen naar een lieve familie, waar nooit een onvertogen woord valt, geen gemopper of gekanker op elkaar, geen tegenslag, slechts een en al voorbeeldigheid, gehoorzaamheid, rozengeur en manenschijn. Familie is een middel, leven is het doel. Leven zoals God dat voor ogen staat; waar God en mensen van dromen, een samen leven in liefde, samen tegenspoed verwerken, vreugde en verdriet delen, elkaar opbouwen in liefde. Als dat lukt, dan mag je zeggen, dat Gods zegen met ons gaat. Als we straks elkaar gelukkig nieuwjaar wensen, dan wensen we elkaar die zegen toe: dat we geluk mogen vinden in onze gezinnen, families en elke andere vorm van samenleven, ook in die momenten die ons moeilijk vallen. Namens ons Kerkbestuur: Een gelukkig, gezegend Nieuwjaar WEEKEND DIENSTEN HUISARTSEN Voor de patiënten van; Dr.v.Tiel, T.v.Lankveld, R.Gabeler H.Schraven J.Wittgen en B. v. Casteren- v.Gils, neemt waar; 28 dec zie peel en maas 29 dec zie peel en maas 1 jan zie peel en maas Voor de patiënten van P.Corver, G.v.Loon, F.de Munck-Keizer, F.Schmeetz, P.P. Henkes, A.Coenen en J. de Vocht neemt waar; 28 dec. dr de Vocht Henseniusstr 13 a,tel. 58 18 78 29 dec. Dr. Schmeetz, Aronskelk 76, tel. 58 59 00 1 jan Dr. Coenen, Paterstraat 60, tel. 58 22 00 Voor dringende gevallen kunt u terecht 's morgens van 10 tot 11 uur en 's middag van 5 tot 6 uur.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 4