2. MISDIENAARS: za 19.00 Annelies Heidens en Suzan van Dijck zo 10.00 Hgm Ineke Voermans en Jeanne Theunis Weekdiensten: Groep 1. Woensdag is er geen avondmis. Na de avondmis van donderdag 5 december kunnen alle misdienaars eens komen kijken of de Sint dit jaar ook voor hen een verrassing heeft afgegeven in de sacristie. LECTOREN za 19.00 Dhr Jan Jenniskens zo 10.00 Mevr Annie Reintjes OVERLEDEN: Op 18 november overleed geheel onverwacht Ben Buijsser Albionstraat 37 in de leeftijd van 88 jaar. Na een plechtige Uitvaartdienst in onze parochiekerk op 22 november 1996 legden wij hem te rusten op ons kerkhof. MEDEDELING: Vanaf 1 december is er op zondag geen h.mis meer om 11,15 uur. Wel op eerste kerstdag 25 december. BREEK DE DUISTERNIS. In deze tijd van het jaar brandt bijna heel de dag binnenshuis het licht. En iedere dag nog net iets langer. De dagen duren korter, elke dag weer. 's Morgens gaat de overgang van donker naar licht heel langzaam en als het goed en wel licht is, zet de duisternis al weer in. Dan kan het gebeuren, dat we verlangen naar een wonder: dat het in een klap licht is, dat ze zon overal straalt, dat al het kwade voorbij, is, geluk en vrede overal. Wensen, die passen bij een nieuw jaar: Komende zondag start een kerkelijk jaar, nieuw en ongeschonden. Het is weer Advent. Opnieuw proberen we de spiraal van het kwaai de duisternis te breken, opdat in onze wereld en in ons eigen leven een wending ten goede komt Zoals een regenboog de hemel kleurt, wolken de grauwe lucht scheuren: zo zal het Licht der wereld de duisternis breken.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 3