't faèlltk, Vervolgens komt de aankondiging voor onze enige echte Leunse 13 buutereedner. Hoewel liij goed plat kan praten, dat zal je wel horen, ging 't schrijven in 't Nederlands. Hij probeert te vertellen waarom hij zijn tekst zit te tikken voor de zitting. Ja, zegt Mark, als jongetje van 23 heb ik het al altijd fijn gevonden om mensen uan 't lachen te maken. En ik vond het ook wel mooi om met mijn creatie en buut in de belangstelling te staan. Zelf lachen is wel een hobby van mij, maar ik zal proberen of we samen kunnen lachen want dat is het allerbeste. Een pilsje op zijn tijd is wel lekker maar liever in onze tijd. En dan het podium op en dan.... Ja, daarvoor, en pmdat te weten te komen, kom je naar de zittingsavond. Na de Rocking Knollen met het carnavalslied van 1«W> (staat uitge breid in de eamavalskrant) komen de: Ha Be The's. Hoy, knollekes en kn^üinnekes ook dit jaar zijn wij de Ha Be Tlie's weer van de partij. Wij hopen jullie weer een avondje uit jullie dagelijkse sleur te halen en jullie lekker te laten lachen met onze dorpspoli tiek Alles wat wij brengen berust op waarheid, maar neem het wel met een korreltje zout. Denk maar zo: Lachen kan geen kwaad, want de humor ligt op straat. Wc zijn bijna aan het einde van ons latijn als het licht op de "ton" schijnt. De buut-kampioen Jan, die kan er wat van, dus ga nou niet.. want je mug niks missen! Samen gaan we naar dc finale om onze artiesten nogmaals binnen te halen. Nog éénmaal zingen we -amen een lied, wij danken hen en zij 't publiek. Zonder u zouden zij balen en deze finale nooit halen, zij oefenden alle met veel lol maar hopen dat de zaal is "hardstikke" vol. Vrijdag- kan er geen kip meer bij, maar voor zaterdag zijn er nog enkele plaatsen vrij. Schroom «liet om je nieuwsgierigheid te bedwingen en Icop bij Texaco binnen, om nog een plaatsbewijs in te pikken. Volgende week de mensen achter de schennen. Het Zittingscomitce. Hoi Carnavals vierders Het is weer de elfde van de elfde geweest. De carnaval is weer begonnen. Zit je in groep 7 of ben je jonger dan 16 jaar Dan kun je je opgeven voor de Raat! van elf van de Jeugd Carnaval. Dit kun je doen tot 20 november bij: Paul van dc Berg, Bershof 5, tel. 587453. Groetjes Jeugd Carnaval 't Knolleke. CARNAVALSVERENIGING

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 14