12 n't fcnilUke leunen hf V~f ^2 KnoUekes en Knollinnekes Voor zondag 5 januari 1997 organiseren wij weer de traditionele liedjesmiddag. Wij vragen inzending van liedjes voor deze middag voor 1 december a.s. Er is namelijk veel tijd nodig om de liedjes en de muziek in te sturen. De tekst en een cassette met de muziek kun je inleveren bij onze voorzitter Lam Classens, Loenerveld 6, Leunen. "Artiesten in het licht" Knollekes en knollinnekes, Wie koinen op 22 en 23 november a.s. tijdens de zittingsavonden voor het voetlicht? Wij vroegen aan hen om zichzelf voor te stellen: Als eerste; Onze eigen dansgroep (zie vorige Ruuper) met Debbie i.p.v. Karlijn (sony hoor). Als tweede Heej en Ik en weej, die in 't Leunse plat 't volgende vertellen: Wat begos as en duo is ienmiddels uutgegroeid naor en gruupke van vier liefhebbers van ut make, ut schrieve en vural ut zinge van liedjes ien ut dialect, afgewisseld ruit wat kwats en stukkes kolder. Heej en ik en weej doen now .al zoan jaor of vier mit an deez zittingsaovende en ze zien aok buute Luene bekend. Ze beginne maestal zaon bietje ien juni mit de verbcreidinge cn ut oefene vur de zitting. Kortum twiee mègjes en twice jungens die der plezier ien belaeve urn de meense te laote geniete van maoje liedjes en leuke tekste. Dus kom naor ut knollenhuus en alvast liiel veul plezier want ut werd wer hardstikke rnaoj. Het volgende duo is nieuw op deze zitting. Het is een komisch duo van eigen bodem, welke zich op een bijzondere manier voor u zal presente ren. Ze kennen Leunen op hun duimpje en zullen er zeker in slagen de lachspieren bij u los te maken. Jammer, maar voor de derde en laatste keer in de Leunse zitting; Sjan v.Dijck, Harrie Janssen en Ben v.Lierop als: Han, Hannes en Hannuske! Zij hebben dit jaar een voorspelling uit het glazen bolletje envoorspel len jullie een fusie tussen twee ondernemers in Leunen en daarbij gaan Han, Hannes cn Hannuske weer lekker zitten knoajen over de Leunse jeugd. Dit mag ie niet missen want 't is echt de laatste keer! Daarna gaan we de pauze in waarin de Joekskapel een lekker stukje muziek laat horen. Dan komt de dansgroep weer in een andere creatie en laten zien wat ze na een heel jaar oefenen allemaal kunnen. CARNAVALSVERENIGING

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 13