NIEUWS; OPROEP; VACATURE, NIEUWS; OPROEP; VACATURE; 11 "DE BRINK" Einde jaarstreffen 19% van "De Brink" 20 december De jury voor "De Vrijwflligerstrefee" is samen gesteld en gaat na de sluiting van de opgavedatum aan het werk. De jury bestaat uit: Erik Peters (onafhankelijk jurylid) Gé Peterink voorzitter Raad van Toezicht) Hay Heidens (voorzitter Dorpsraad) Annemie Lucassen Tennisvereniging) Elly Helden? (Harmonie) Er zijn reeds enkele kandidaten voorgesteld. Tot 31-10-1996 kunnen nog kandidaten worden voorgedragen. Kennis 1997 in "De Brink" De activiteiten tijdens de kermis afgelopen jaar zijn prima verlopen. Ook komend jaar kunnen verenigingen tijdens de kennis, activiteiten op zaterdag en zondag ontplooien. Geef tijdig op wanneer u met uw vereniging of organisatie iets wilt organiseren. Want "wie het eerst komt, wie het eerst maalt". Onze voorkeur gaat uit naar vereniging of organisaties die zowel zaterdag alsook op zondag iets willen organiseren. Laat het zo spoedig mogelijk aan ons weten, dan kunnen wij in overleg met u een orkest reserveren. Ons telefoonnummer staat op de achterzijde van "de Ruuper" Vacatures bij "De Brink" Wij zijn nog steeds opzoek naar mensen binnen Leunen die iets voor het ge meenschapshuis willen doen. Momenteel kunnen w\j vrijwilligers gebruiken voor: Bediening op een van de avonden of middagen Tuinman onderhoud tuin rondom het gemeenschapshuis Congiërge dagelijkse kontrole (15 min) en af en toe klaarzetten stoelen en tafels 2 Bestuursleden belast met lx financiën en lx belast met personeelszaken Mocht u geïnteresseerd zijn of iemand kennen die volgens u geschikt zou zijn voor een van bovenstaande functies laat het ons dan weten. U kunt dan even kontakt opnemen met het secretariaat (tel. zie achterzijde "Ruuper") Deze functies moeten allen vervuld worden willen wjj maar ook u nog jaren kunnen "Brinken" bij "De Brink". Peter van der Markt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 12