oranje KORFBALCLUB ORANJE WIT Uitslagen 2-5-6 en 9 oktober 1996 Victoria (S) Recreanten De merels De Merels Aspiranten Cl Pupillen Dl Pupillen F1 Oranje wit 1 -Midweek 1-11 -Merels 2-6 -Junioren Al 13-3 -Aspiranten BI 0-9 -Mariarade 6-0 -DIS 25-0 -Erica 7-0 -ODOS 6-8 Weekend 12 en 13 oktober Herfst vakantie Geen wedstrijdprogramma. Alle groepen hebben vrij. Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 14 oktober 1996 om 20.15 uur in gemeen schapshuis de Brink. De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling van de notulen dd 16 september 1996; 3. Kandidaatstelling voorzitter dorpsraad; 4. Ingekomen stukken en mededelingen; 5. Verslag diverse afgevaardigden; 6. Rondvraag en 7. Sluiting. Enkele interessante items: Werkzaamheden aan de volgende wegen: Steegse Peelweg Momenteel is er een start gemaakt met de renovatie van een gedeelte van de Steegse Peelweg en het aanleggen van een verkeersdrempel, ca 10 oktober moet e.e.a. gereed zijn. Gussenstraat In de maand oktober zal eveneens de Gussenstraat gerenoveerd en gereconstru eerd worden. Het verkeer zal omgeleid worden. Voorzitter dorpsraad Leunen. De heer H.Heldens heeft te kennen gegeven te willen stoppen als voorzitter van de dorpsraad. Na ruim 6 jaar de voorzittershamer gehanteerd te hebben en er een uitbreiding van werkzaamhedenoplandelijk niveau inzake de pluimveehouderij is, is de tijd gekomen om te stoppen als voorzitter. Wel blijft hij gewoon lid van de dorpsraad. Het dagelijks bestuur van de dorpsraad is momenteel bezig om een geschikte opvolger te vinden (wij houden u op de hoogte). Secretaris Dorpsraad Leunen, Guus Reintjes.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 9