"A<fana concert in Oostrnxn Het trio "Cantibile" verzorgt op 13 oktober om 15.00 uur in O.L.Vrouw Geboor tekerk te Oostrum een concert met Maria-motetten uit de 18e tot en met de 20e eeuw. Door de eeuwen heen heeft Maria vele componisten geinspireerd om liederen te schrijven. Vooral het "Ave Maria"; het wees gegroet, met de woorden van de boodschap van de engel Gabriel aan Maria, heeft de prachtigste werken opgele verd. Het Trio "Cantabile" Monique de Boer (sopraan), Liduïne Geurts (alt) en Henrietta Spaiyers (orgel), zal drie keer een "Ave Maria" zingen, o.a. van Mozart, Luzzi en Bruckner en is ook nog te beluisteren met werken van Mendelssohn, Fauré, Rheinberger en Thielen. Samen met de aanwezigen worden enkele bekende Nederlandse Marialiederen gezongen. Medewerking aan dit concert wordt verleend door Anne-Christine Liebrand. Zij brengt, begeleidt door Henriëtte Spanier op piano, het "Concerto in D mineur voor hobo" van Marcello en het "Concertino voor althobo" van Donizetti ten gehore. Inlichtingen; M.op Boer. tel. 0478-581776 Oudijzer-aktie Harmonie St. Catharinaop 26 oktober a.s De Harmonie zal op Zaterdag 26 oktober a.s. het oudijzer ophalen in Leunen. Inwoners van Veulen en Heide kunnen deze keer hun goederen zelf brengen bij Nijssen Mengvoeders te Veulen. Eventuele grotere partijen of moeilijk te vervoeren stukken kunnen in overleg met Martin Derikx toch worden opgehaald. Tel 581936. Verschillende materialen mogen niet worden ingenomen i.v.m. de milieu regels. Dit geldt o.a. voor koelkasten, diepvriezers, olie-vaten en alle chemicaliën. In principe dus alles wat normaal in de milieu-box thuis hoort. Oude fietsen die u graag kwijt wil hebben onze bijzondere interesse en wij houden ons daarvoor dan ook warm aanbevolen. De inzameling wordt gehouden bij Nijssen Mengvoeders te Veulen en wel van 9.00-15.00 uur. Bestuur en Leden van de Harmonie zijn U zeer dankbaar als zij ook dit keer weer op Uw steun en medewerking mag rekenen. Bij voorbaat dank

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 13