Programma 50 jaar Rektoraat Veulen zondag 15 september. 20 Samenkomst bij zaal 't Veule. Aansluitend met begeleiding van joekskapel "Luuster Efkes" in processie naar de kerk. Plechtige Eucharistieviering (zie kerkbericht) met welkomswoord van dhr. W. van Meyel. Opening Dorpsplein Welkomswoord door II.van Rijswyck, voorzitter dorpsraad Veulen Officiële opening door Drs J.Waals, Burgemeester van Venray Inzegening van het plein door Rektor S.Wijsman. Onthulling kunstwerk door J.Driessen, Wethouder van Venray Toespraak door H.Philipsen, voorzitter Dorpsradenoverleg gemeente Venray. De programma onderdelen worden afgewisseld met optredens van: Harmonie "St.Catharina" Leunen-Veulen-Heide. Leden van de volksdansgroep van de LVB, Leerlingen van de Basisschool "St.Antonius" en het Jongeren koor. 16.30 uur Einde officiële gedeelte. Voortzetting van het feest in zaal 't veule waar iedereen onder het genot van een drankje de foto-tentoon stelling "50 jaar Rektoraat Veulen" gratis kan bezichtigen. Kerkbestuur, Commissie Dorpsplein, Dorpsraad Veulen. 13.00 uur 13.30 uur 15.00 uur Aan alle inwoners van Veulen, De enkele weken geleden in cafe-zaal 't Veule vertoonde videoband van de herleving van de historie van Veulen op 30 juni j!., kon helaas niet door iedereen bezocht worden. Om ook de mensen die op deze avond verhinderd waren alsnog in gelegenheid te stellen deze prachtige band met unieke opnamen te bestellen, kunt u tot en met zondag 15 september a.s. contact opnemen met de secretaris van SVH-herleeft. Wij verzoeken u om de kosten, welke slechts f 20,— bedragen, in het belang van een goede en snelle afwikkeling contant te betalen aan: Hayke Hendrix, Veulenseweg 44, 5814 AD Veulen, tel. 0478-584087 Onze stichting draagt er zorg voor dat u de band dan binnen niet al te lange tijd netjes thuisbezorgd krijgt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 21