19 L.V.B, VEULEN De volksdansgroep start 12 september om te oefenen voor het parochiefeest van 15 september. We beginnen om 20.00 uur. Met het parochiefeest doen we samen met de KPJ bloemen hangen om 10.00 uur 's morgens bij de kerk. Komt met voldoende dan is het zo gebeurt. Donderdag 19 september demonstratie pasta deegwaren door Mevr. Janssen- Bergnians. We beginnen om 20.00 uur. Ook nieuwe leden zijn van harte welkom op deze avond. Wil iedereen zelf een ontbijtbordje en een vork meebrengen. Bp|B Buurtvereniging "Het Veulense Achterland" Vrijdag 13 sseptember a.s. houden we weer onze jaarlijkse spellenavond in de Hoefslag. Er is weer gezorgd voor een leuk aanbod aan spellen. Wie zal dit jaar de beker winnen? Eric Wisamns, de bekerwinnaar van vorig jaar, zal zeker zijn best doen om hem te behouden, dus zet hem op en kom allemaal om half negen naai' de Hoefslag voor een spannende en gezellige avond. Het bestuur. Op zondag 6 oktober a.s. gaan wij "Luusler Efkes" met de bus naai' de wijnfees ten in Altenahr. Onze muzikale bijdrage is gepland tussen 15.00 en 18.00 uur. De bus zal om streeks 11.00 uur bij de kerk vertrekken en om ca. 22.00 uur staat de bus weer gereed om huiswaarts te keren. Er zijn nog enkele plaatsen vrij, dus als er nog mensen zijn die van deze unieke gelegenheid gebruik willen maken, dan kunt u zich z.s. mogelijk opgeven bij H.Heintjes, tel. 582636. De reiskosten bedragen f 25,per persoon. Verder wensen wij iedereen alvast een prettige dag toe.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 20