12 \an alle inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergade ring welke gehouden wordt op maandag 16 september 1996 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering luidt als volgt: 1. opening; 2. Vaststelling van de notulen; 3. Ingekomen stukken en mededelingen; 4. Verslag diverse afgevaardigden; 5. Rondvraag en 6. Sluitng. Enkele interessante mededelingen: Gussenstraat Deze straat wordt de komende periode intensief opgeknapt, gezamenlijk met de straatbewonors is besloten om te kiezen voor twee extra drempeltjes zodat de straat er straks als volgt uit komt te zien: Bij afslag ALbionstraat/Gussenstraat kleine drempel (ligt er al); De totale Gussenstraat wordt beklinkerd, gelijksoortig als de andere straten in Leunen; Tussen het eerste drempeltje Albionstraaten het grote verkeerspla teau komt nog een klein drempeltje; - Het verkeersplateau wordt in zijn totaliteit aangepast/verhoogd, zodat dit beter gaat functioneren. Tussen het verhoogde verkeersplateau en de St. Catharinastraat komt ook nog een klein drempeltje. De werkzaamheden zijn zodaning gepland, dat dit «alles eind oktober 1996 gereed moet zijn. Blankenberg: °P 12 eventueel 13 september zullen er onderhoudswerkzaamheden worden uitgevoerd op deze weg bestaande uit: - het gedeeltelijk frezen van asfaltverhardingen; - het aanbrengen van asfalt in de freesvakken; - het aanbrengen van een verhardingslaag van emulsie-asfaltbeton; - het afwerken van de bermen. Voor inlichtingen over de Blankenberg kunt u contact opnemen met de heer M. Arens, telefoonnummer: 523552. Secretaris Dorspraad Leunen Guus Reintjes. TE KOOP: Opel Kadett E, bwj. '85, vele extra's incl. schuifdak. APK 7-'97, kleur grijs met. vraagprijs fl 1950,— tel. 0478 - 58 40 73

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 13