2. LECTOREN: za 19.00 Dhr Jan Jenniskens zo 10.00 Mevr Annie Reintjes 11.15 Mevr Lies van Bavel GEDOOPT: Caitlin Bazelmans, Etudestraat 43, Venray MEDEDELING: Op de weekdagen van 15 t/m laügüétus 1996 is er geen avondmis om 19.00 uur. In de weekenden van 20-21 juli en van 27-28 juli zijn er h. missen op zaterdag om 19.00 uur en op zondag 10.00 uur. Dus geen h.mis op zondag om 11.15 uur. Het kan voorkomen, dat in deze grote vakantie er maar een of geen misdienaar aanwezig is om de mis te dienen. Ze zijn dan op vakantie. Wij hopen, dat u begrip zult hebben voor deze situatie. Het zou fijn zijn, dat in deze gevallen andere (oudere) aanwezigen zich zouden aanbieden om de mis te dienen. Bij afwezigheid van de pastoor kan men voor dringende aangelegenheden kontakt opnemen met de secretaris van ons Kerkbestuur, Dhr Jan Jenniskens,Blankenberg 9, Tel.: 58914. HET WOORD DOEN. Er zijn mensen, die de hele dag praten en niets zeggen. Anderen doen hun nmd bijna niet open. Ze luisteren lange tijd en wanneer ze opeens iets zeggen, dan verbaast ieder zich erover en dat woord blijft dan hangen. Je vraagt je dan af: waarin zit hem dat, wat is hier het geheim....? Komt het, omdat die ander eerst heel lang geluisterd heeft, niet alleen naar de woorden, maar ook naar alles achter de woorden, en dan antwoord geeft op wat gehoord is In de liturgie worden ook veel woorden gebruikt: het oude Verhaal wordt doorverteld, er wordt gezongen en gebeden, en ook gebaren en voorwerpen hebben hun boodschap. Ontvangen wij het Woord als regen op een dorstige grond, zoals de Schrift beeldrijk zegt Wat bewerkt dit Woord onder ons Gemeenschapszin Openheid voor Gods gaven Geloof in het leven voorbij onze aardse werkelijkheid En wat doen we er dan mee Het Woord van God is een werkwoord, een woord om te doèn. Het is een woord dat ons dwingt tot opbouw van goede verhoudingen tussen mensen, tot opbouw van een bewoonbare wereld.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 3