Aan alle inwoners van Veulen. 19 Op 1 augustus 1996 is het 50 jaar geleden dat het Rectoraat "St.Antonius van Padua" werd opgericht. Op 1 september 1946 kon J.E.M. Verbugt als eerste Rector, feestelijk worden ingehaald. Deze heugelijke feiten zullen op zondag 15 september feestelijk herdacht worden. De feestelijkheden zullen om 13.30 uur worden begonnen met een Plechtige Eucharistieviering. Na de kerkdienst zal het vernieuwde dorpsplein worden geopend en ingezegend. Ook zal dan de nog te plaatsen lantaarn, feestelijk ingebruik genomen worden. Bovendien wordt dan het nog te plaatsen kunstwerk, een veulen in brons, onthuld. Daarna zullen de feestelijkheden in zaal "Het Veule" met een gezellig samenzijn worden voortgezet. In deze zaal zal ook een fototentoonstelling over alles wat met het Rectoraat te maken heeft,te zien zijn. Diverse geestelijke en wereldlijke autoriteiten zullen worden uitgenodigd om samen met ons deze mijlpaal te vieren. Het kerkbestuur en vertegenwoordigers van de verenigingen zullen samen het feestprogramma opstellen.-. Nader bericht hierover ontrvangt u ter zijner tijd. Het feeftcoinite. ROMMELMARKT BASSISSCQOL VEULEN Aanstaande zaterdag 1 juni wordt in Veulen, achter de basisschool een Bazar, rommelmarkt gehouden. Er is vanailes te koop en er is doeltrappen, schimmenspel enz. maar u kunt er ook een drankje en een hapje nuttigen.! De opbrengst is voor een vrienden school in Litouwen, die heel wat minder bedeeld zijn dan onze scholen!. Het begint om 11.00 uur en we stoppen om 14.00 uur. Alleen bij slecht weer kan het niet doorgaan! Tot zaterdag in Veulen, groep 5 t/m 8 van Veulen. Inschrijving Peuters Zoals u weet, kunnen de peuters van Veulen enkele ochtenden per week op de Peuterspeelzaal "Pinkeltje" fijn met elkaar spelen. U kunt uw peuter hiervoor opgeven op orize inschrijfochtend/avond. Deze wordt gehouden op dinsdag 4 juni van 10.30 tot 11.30 uur en van 18.00 tot 19.00 uur, op onze Peuterspeelzaal iri de Hoefslag, de Vlies 41. Wilt u wat meer informatie hierover dan kunt u contact opnemen met Maria Vermulst tel. 587978. Met vriendelijke groeten, Leidsters en bestuur Peuterspeelzaal "Pinkeltje".

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 20