j£ Harmonie St. Catharina ÜL Leunen - Veulen - Heide Programma-Aktiviteiten Rabobank Zevenrode Zaterdag 20 en Zondag 21 april: Federatief solisten-concours te Castenray Zondag 28 april: Kommunie-feest te Veulen. Om 9.45 uur halen wij de kommunikantenafbij zaal 4"t Veule" Dinsdag 30 april; Geen repetitie. Bij gelegenheid van het Gouden Huwe lijksfeest yan de familie Janssen-Muijsers brengen wij een serenade. Om 17.00 uur aanwezig zijn bij de Gelderkoel. Woensdag 1 mei: Meiboom planten te Veulen. Om 19.45 uur aanwezig zijn bij de boerderij van Fam. van Dongen, Jaegerhofweg. De Meiboom wordt geplant op de kruising Jaegerhofweg Veulensewaterweg. Donderdag 2 mei: Extra repetitie van 20.00-22.00 uur in zaal 't Veule i.v.m. donateurskonsert Zondag 5 mei: Donateurskonsert te Veulen. Aanwezig zijn om 11.15 uur. Hoofdsponsor Bestuursverkiezing Tijdens de jaarvergadering van de Harmonie op 9 april jl. was een van de onderwerpen ook dit jaar weer de bestuursverkiezing. Volgens rooster waren aftredend: Toon Claessens, Wim Hermans en Piet Litjcns. Wim en Piet waren herkiesbaar Toon Claessens had te kennen gegeven dat hij na 23 jaar, waarvan 15 jaar als ondervoorzitter, zijn bestuursfunktie beschik baar stelde. Als blijk van dank werd hij daama benoemd tot Ere-lid. Als nieuwe kandidaat voor een bestuursfunktie was bereid gevonden: Huub Geurts. Huub werd samen met Wim en Piet gekozen respectievelijk herkozen in het bestuur. Huub Geurts werd vervolgens door de leden ge kozen als ondervoorzitter. Allen van harte gefeliciteerd met deze verkiezing. 4e

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 8