MEIBOOMPLANTING VEULEN 19 Sinds mensenheugenis wordt er door de Harmonie Leunen-Veulen-Heide op 1 mei tijdens het zgn. 1 mei "anblaoze" een meiboom geplant. Dit gebeurde altijd ten huize van de voorzitter. Waar dit gebruik vandaan gekomen is, is niet meer te achterhalen, maar werd gezien als een eerbetoon aan de voorzitter, als dank. voor het vele werk dat hij voor de vereniging deed. De huidige voorzitter, jan Kuenen, vond het in deze tijd passender om bij toerbeurt de meiboom in een van de driedorpen te planten. Dit. jaar heeft het Veulen voor de 3e keer de eer! De dorpsraad heeft als standplaats voor de nieuwe boom een mooi plekje uitgezocht langs de kruising Ven lens e waterweg-Jaegerhof weg. Als boom is een Esdoorn gekozen. De Harmonie verzamelt 2ich om 19.45 uur bij boerderij van dongen, om vandaar uil naar het kruispunt te marcheren. De voorzitters van de Harmonie en de Dorpsraad Veulen zullen gezamelijk de boom planten. Om dit geheel wat meer cachet te geven vragen wij de inwoners van Veulen om met zoveel mogelijk bij dit gebeuren aanwezig te zijn. Hiermee tonen we onze betrokkenheid met de Harmonie en hoeft deze niet alleen voor de mussen te spelen. Dus; Woensdagavond 1 mei, 19.45 uur, Kruispunt bij v.Dongen. G.Remtjes,Secretaris Dorpsraad Veulen. N"'^«nJii Kp-JVEULEN Hoi Kaapeejee'ers. jt Door een foutje in de techniek kon de karaoke avond van 12 april j.l. niet doorgaan. Helaas moeten jullie daarom nog een tijdje wachten voor een nieuwe karaoke avond. Maar niet getreurd want we hebben nog genoeg leuks op het programma. Zoals vrijdag 26 april, dan gaam we met z'n allen (zoals op de TV) doet ic 't of doet. ie 't niet spelen. Met een echte Veulense mystry guest. Dus zet dit gebeuren maar alvast in jullie agenda. Kaapeejee'ers tot vrijdag 26 april. Doei! Het Bestuur. V

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 20