L V 33 LEUNEN a 7 UITSTAPJE Op donderdag 2 mei is ons jaarlijks uitstapje. Zoals bekend gaan we naar Maastricht, waar we eerst een bezoek brengen aan de show room van Importeur Royal Albert waar we behalve koffie met vlaai ook informatie krijgen over dit porselein. Na de lunch krijgen we een rondleiding door de Jezuïtenberg'een mergelgroeve waar in de loop der jaren de mooiste taferelen zijn aangebracht. Er blijft dan nog tijd over om Maastricht te bezichtigen, te winkelen of op een terras te zitten (ééns zal het toch wel mooi weer worden). Een iékker diner op de terugweg besluit deze dag. De kosten zijn f 65 p.p. en u kunt zich opgeven bij Cis v. Dijck, Molenhofweg 6 op zaterdag 13 april van 9 tot 11 uur. Het bestuur hoopt veel van de leden een gezellige dag te bezorgen. KLEURRIJK NEDERLAND Onze samenleving wordt steeds kleurrijker, de gevolgen hiervan komen, o.a. via de media, steeds dichterbij. /r De LVB wil bijdragen aan het vergroten van de tole- L rantie binnen onze multi-culturele samenleving en f j heeft samen met andere vrouwenbewegingen gekozen U l voor het jaarthema 'Kleurrijk Nederland'. Alle leden worden uitgenodigd voor een avond over dit onderwerp op maandag 15 april. Mevr. Teeuwen-Peeters zal dan een inleiding houden over de historische achtergrond, dan een videofilm over geemigreerde Nederlanders naar Nieuw Zeeland en Australië. Na de pauze is het woord aan de allochtone gastspreker(saan wie u ook vragen kunt stellen. Het bestuur hoopt dat het een boeiende, leerzame avond wordt, die door veel leden bezocht zal worden. Tot ziens in 'de Brink', om 20.00 uur. EXCURSIE RABOBANK Jp maandag 22 april is er een excursie naar de Rabobank. Leden die hier in geïnteresseerd zijn worden om 20.DO uur in 'de Brink' verwacht, waar eerst uitleg over bankzaken gegeven wordt. Daarna is er een rondleiding in de bank, o.a. naar de geldautomaat en de kluis. Terug in 'de Brink', is er nog gelegenheid tot het stellen van vragen. Voor deze excursie <unt u zich vóór 17 april opgeven bij Leny Direks, tel. 585394. ut

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 8