Aan alle inwoners van Leunen Hierbij nodigen wij u uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadvergadering welke gehouden wordt op maandag 15 april 1996 om 20.00 uur in gemeenschapshuis De Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergadering is als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling van de notulen d.d. 18 maart 1996; 3. Vaststel ling van het financieel en textueel jaarverslag 1995. 4. Ingekomen snikken en mededelingen; 5. Verslag diverse afgevaardigden; 6. Rondvraag en 7. Slui ting. Enkele zaken die momenteel lopen: De 30-km zone. Vier "drempeltjes" zijn er nu reeds aangelegd bij de wegen die aansluiten aan de Albionstraat. Nu moet er nog een oplossing gezocht worden voor de drempel op de Steegse Peelweg, ter hoogte van het bord "Bebouwde kom Leunen". Zowel de buurt bewoners als wij, hebben de gemeente een brief geschreven, dus ze weten hoe wij erover denken. Daarnaast is het zo, dat als de 30-km zone van kracht gaat (her en der zullen er nog borden geplaatst en markeringen aangebracht moeten worden) dan verandert de situatie bij de Gussenstraat en de Vicarieweg (indien je vanaf de Albionstraat komt). In de nieuwe situatie is hier sprake van een gelijkwaardige kruising/splitsing, oftewel RECHTS HÉÉFT VQQRRANG- Uitslag enquête m.b.t. de overlast Discotheek De Steeg. De uitslag van de enquête heeft de gemeente en de politie doen besluiten om in samenwerking met de discotheekeigenaar van De Steeg en de Politie een project, om de overlast te verminderen, te starten. De dorpsraad wordt structureel door de dorpencoördinator op de hoogte gehouden. Maatregelen die o.a. getroffen kunnen worden zijn: preventief de jeugd informeren (al in de bussen), aanspreken in de taal van de jeugd, meer politie in Leunen in het weekend, Lik op stuk beleid, oftewel meteen een "forse" boete (gedacht moet worden aan boetes van fl. 100,00 etc.). De bedoeling is, dat het project in juni a.s. start. Wanneer hier meer over bekend is dan houden wij u natuurlijk op de hoogte. De secretaris, Guus Reintjes. ATTENTIE - ATTENTIE - ATTENTIE - ATTENTIE Aan alle verenigingen van Leunen Veulen en Heide. Het inleveren van de berichten voor het Hets Krantje gaat veranderen van de maandag naar de donderdag. Inleveren berichten voor 13.00 uur op donderdag. In week 16 verschijnt het Hets krantje dus voortaan op zaterdag.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 5