DORPSRAAD VEULEN 23 Op woensdag 13 maart werd er na de parochievergadering een algemene dorps raad vergadering gehouden. Enkele belangrijke punten van deze vergadering waren: Door de gemeente is ons toegezegd dat de rondweg door de Vlies vóór het grote dorpsfeest "Veulen's historie herleeft" op 30 juni, helemaal klaar zal zijn. Achter de glas- en papiercontainer worden struiken geplant, zodat deze bakken meer een eenheid met de omgeving vormen. Zorg dat er geen glas in de omgeving van de glasbak achterblijft. Gooi alles in de container. Wanneer de papiercontainer vol is, laat dan het door u meegebrachte papier niet zomaar onbeheerd achter maar neem het weer mee en neem kontakt op met Grad Claessens, tel. 583112. Op de vergadering kwam naar voren dat er in en rond de Vlies, afval gestort wordt. Doe dit niet? Wanneer er ergens 'n hoopje ligt, wordt dit snel een grote hoop. Geef het aan de vuilniswagen mee of breng het zelf naar het milieustation in Venray. We doen toch niet aan nestvervuiling???? Zoals u wellicht gezien heeft, wordt er weer hard gewerkt in het centrum van ons dorp. Fase 2 van het plan "Dorpsplein verfraaiing" is in uitvoering. Deze fase omvat de aanleg van een voetpad langs de Veulenseweg vanaf de bejaarden woningen tot aan het plein bij de kerk. Aanstaande zondag zal ook dit gedeelte van het plan z'n beslag krijgen. De dorpsraad verzoekt ieder om dit mooie voetpad niet als parkeerstrook te gaan gebruiken. Dit mag natuurlijk wel, daar waar het pad langs woningen loopt en een dubbele breedte heeft. Fase 3 van het centmmplan omvat het plaatsen van een antieke straatlantaarn in de cirkel tussen het rektoraat en de kerk. Verder omvat deze 3e en laatste fase, het beklinkeren van een deel van het gebied, rechts van het informatiebord. Daar wordt ook een sokkel gemetseld en met het plaatsen van een voor Veulen uniek kunstwerk worden de werkzaamheden aan het plein in de loop van dit jaar, voltooid. Over dit kunstwerk schrijven we een andere keer meer. G.Reintjes, secretaris dorpsraad. JEUGDCLUB VEULEN Hallo jongens en meisjes. A.s. maandag hebben we weer club. We gaan dan knutselen m.b.t. pasen. Heeft er nog iemand leuke ideeen?? Tot a.s. maandag! Groetjes Saskia, Monique, Marianne, Claudia en Carla.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 24