2. MISDIENAARS: za 19.00 Marleen Sonnenberg en Susanne Jenniskens zo 10.00 Hgm Ineke Voermans en Ellen Geurts 11.15 Jeanne Theunis en Jop Janssen Woensdag en vrijdag: geen avondmis LECTOREN: za 19.00 Dhr Jan Jenniskens zo 10.00 Dhr Jan Reintjes 11.15 Mevr Elly Theunis GEDOOPT: Quinzy Philipsen, Chopinstraat 55 Venray VASTENACTIE Met deze Ruuper krijgt U ook een folder over de Vastenaktie. Nu weet ik wel: we krijgen elke week zoveel folders En ongelezen en ongezien gaan ze bij het oud-papier. Toch wil ik U vragen: lees deze folder van de Vastenaktie even door. Het gaat om mensen, By de volgende Ruuper zit een zakje voor de Vastenaktie. Gooi ook dit zakje niet bij het oud-papier, maar doe er Uw vastenoffer in voor mensen in de Derde Wereld. Ik hoop, dat wij christenen de vasten toch nog altijd willen zien als een tijd van bezinning, van gebed en solidariteit met medemensen, waar ook ter wereld. Wellicht kan onderstaand gebed U op een goede manier van vasten brengen. God van alle mensen, uit alle rijkdom mogen wij kiezen: verwarrend veel, afvalhopen vol overvloed. Help ons niet onverschillig te zjn voor de armoede, die wij in stand houden door onze keuze voor "vlug en goedkoop". God van alle mensen, wij missen eigenlijk de moed om achter de prijs te kijken, die wij betalen voor onze luxe Hoeveel toekomst verteren wij al Hoeveel armen staan op onze rekening God van alle mensen, misschien willen we een wonder van U, maar wij weten dat U zegt: Aanpakken Mijn zegen heb je Help ons, geleid door Uw Geest, de toekomst in te gaan. Amen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 3