de zonnebloem Hallo droppers van d'n Tomp, W.L.C. en Vicariepas. 13 We komen vrijdag a.s. om 19.00 uur bij de Brink bij elkaar. Je hebt dan natuurlijk van alles bij je; zoals potlood of pen, papier, zaklamp, lichte of reflecterende kleding, veel goeie zin en een beetje zakgeld. Degene die geen fiets bij zich hebben worden thuisgebacht. (ca. 11.00 uur) Mocht je vader of moeder nog vragen hebben, dan kunnen ze altijd bellen naar te. 585435. Tot vrijdagavond zeven uur!! Op 2b febr. is van drie dorpen een afd. van de Zonnebloem opgericht. Voorheen werkte de Zonnebloem via regio Venray. Nu vormen we samen met Leunen - Veulen - Heide een eigen afd. die als naam draagt: Zonnebloem afd. Leunen-Veulen-Heide. Wat is en doet de Zonnebloem. De Zonnebloem is een nationale vereniging die zich inzet voor langdurige zieken, gehandicapten, hulpbehoeftigen, eenzamen en oudere mensen. De Zonnebloem werkt niet vrijwilligers. Bezoeken van gasten is de voornaamste taak. Daarnaast worden er ook verschillende Zonnbloem activiteiten georganiseerd in afd. en regio. Financieel ontvangt de Zonnebloem geen enkele subsidie. Ze betrekt haar geldmiddelen uit giften, loten verkoop en zeker ook van alle betalende leden, welke ieder jaar elk f 15,betalen. Het is wel zo dat aan dit lidmaatschap geen rechten zijn verbonden. Dat men als ondersteunend lid recht zou hebben op deelname van een vakantie of andere Zonnebloem activiteit is absoluut een misverstand. De bijdrage van f 15,is puur en alleen bedoeld als een financieele ondersteu ning van de Zonnebloem. Veel mensen uit Leunen - Veulen en Heide betalen die f 15,maar het mogen er ineer worden. Een gedeelte hiervan gaat naar onze afd.kas en is zeer welkom. Wij werken in onze afd. met 10 vrijwilligsters. Drie van ons vormen het dagelijks bestuur. Voorzitster: Gonny Fleurkens Leunen, penningmeester: Toos Spreeuwenberg Veulen en secretaresse: Cobie Pauwels Heide. Het adres van het secretariaat is: Heidseschoolweg 1, Heide tel. 0478-582421. NATIONALS VERENIGING

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 14