Knollekes en Knollinnekes. Zaterdag 20 januari 1996 in het. Prinsenbai bij de Knollekes. op deze avond zal Prins Jan d'n Viefde afscheid nemen als heerser van 't Knolleriek. Om ca. 21.15 uur zal de drumband van onze harmonie de joekskapel voor gaan om vervolgens met het aftreden van Prins Jan d'n Viefde te beginnen. De organisatie van dit gedeelte van de avond is in handen van de Aid Prinsen. Direct hierna zal vorst Thijs de nieuwe heerser van de Knollekes voorstellen. Wij nodigen alle KnoUekes en Knollinnekes uit om bij de wisseling van de wacht aanwezig te zijn. Tot ziens, camavalsver. '"t Knolleke" Leunen. Vastenavond 1996 Als u zich opgeeft voor deelname aan de vastenavondoptocht wilt u dan de volgende gegevens melden. Doet u mee met groep of wagen; wat is de titel van uw creatie; hebt u daar moeite mee dan overleggen we samen; Hoeveel mensen doen er mee; hebt u muziek of niet; waar wordt er aan de creatie gewerkt; wie heeft de leiding; doet u ook mee in Venray. Als u zich wilt opgeven voor deelname aan de optocht en ik zoe niet thuis zijn doe dan een briefje in de brievenbus met uw adres, dan ben ik spoedig ter plekke om nadere inlichtingen in te winnen. Spreek onderling goed af wie de aanmelding verzorgt alleen om te voorkomen dat er geen opgave voor deelname is gedaan. Let op de stevigheid en sterkte van de constructie. U kunt zich voor deelname aan de vastenavondoptocht aanmelden bij; J.v.Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 58 16 93 CARNAVALSVERtNlGlNG LEUNEN

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 7