3. INTERNATIONALE BIDWEEK VOOK DE EENHEID. In het kader van de gebedsweek voor de eenheid van 18-25 januari 1996 zal op zondag 21 januari a.s. om 17.00 uur onder het thema zie, ik sta aan de deur en klop" een Tiering van Woord en Gebed plaatsvinden en de St. Petrus1Banden, de Grote Kerk in Venray. Deze viering is voorbereid door de Oecumenische Werkgroep Venray e.o., waarin vertegenwoordigd ztfn de Protestantse Kerkengeneenschap Venray, de Molukse Evangelische Gemeente Venray, de Basisgroep Heel de Kerk, Heel de Wereld en het dekenaat Venray van de Rooms Katholieke Kerk. Tijdens deze viering zal een kindernevendieast gehouden worden, waarin voor kinderen van 3 t/m 12 jaar op hetzelfde thema zal worden Ingegaan. Voor deze dienst willen wij U van harte uitnodigen. Er is nogal wat onrust in onze kerk en in de christelijke kerken in het algemeen, zoveel dst je er bijna bang voor zou worden. De een wil, dat de kerk deze kant opgaat, de ander w(Jst Juist een andere richting. Sommigen vinden, dat de kerk een achterhaalde zaak is, anderen twijfelen of de kerk wel zo'n positieve bydrage aan de samenleving levert als wel eens wordt beweerd. Duidelijk is in elk geval, dat de christenen verdeeld zijn en ook, dat er nogal wat onverschilligheid leeft by christenen ten aanzien van hun geloofsbeleving en hun betrokkenheid bt) de kerk. Bij al die onrust die er in de kerken heerst, kun je je wel eens afvragen of al die stromingen in de kerk ons niet zoveel in beslag nemen, dat we nog maar nauwelijks toekomen aan ons geloof in Jezus zelf. Om Hem gaat het toch, Hy is toch de Weg, de waarheid en het Leven. Op Hem en op Hem alleen noeten w(j onze hoop bouwen. Alleen door Hem kan de eenheid een feit worden, waarvoor wy in de Week voor de Eenheid bidden. L.V.B. LEUNEN Hij is het enige Licht, dat onze duisternis verdrijft. Uitnodiging aan alk kden voor onze jaarvergadering op maandag 22 januari in de Brink. We beginnen om 19.45 uur met koffie. Na opening, algemeen en financieel verslag staat de bestuursverkiezing op de agenda. Aftredend en herkiesbaar: Cis van Dijck, Leny Direks en Doortje van Maarschalkerwaard. Niet herkiesbaa: Maria Theunissen. Kandidaat: Toos BAken. De rest van de avond zal worden verzorgd door mevr. Quaedvlieg van Mylene. Zü gaat ons voorlichten over, algemene verzorging, (het is geen verkoopdemonstratie). Het bestuur hoopt op een goede opkomst.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 4