Mannenkoor komt naar 't Veulen. 13 Het is een traditie geworden om in het jubileum-jaar van ons koor een concert tour te maken langs alle kerkdorpen. We bestaan 85 jaar en hebben 105 actieve en enthousiaste leden. Gezongen wordt een breed report.oir van traditionele tot modem en populair. Als gerenomeerd koor willen we een duidelijke plaats innnemen in het Venrayse cultuur-patroon. De optredens vinden in - en buiten de regio plaats, niet alleen in concertzalen en onze eigen schouwburg maar ook in onze kerken. Het huidige bestuur heeft een omvangrijk vernieuwingsprogramma ontwikkeld maar wenst ook goede reeds bestaande activiteiten te continueren. Een van deze items is het zingen van de H.Mis of Hoogmis in de kerken van de tien dorpen. Ten gehore gebracht worden veelal de vaste gezangen nl. "Die kleine Orgelmesse" van componist Haydn, of een keuze uit geestelijke en niet geestelijke muziekstukken. Nieuw is dat het V.M.K. na de kerkdienst in zaal 't Veule een populair programma brengt het z.g.n. bar-arrangement. We willen het dan gewoon even gezellig maken. Maar we willen ook een ontmoe tingsplaats maken voor koor en nieuwe, vooral jonge leden. Het V.M.K. heeft behoefte aan nieuwe vooral jonge leden tot max. 50 jaar!!). De drempel tot toetreding willen we zo laag mogelijk maken aldus voorzitter en p.r.-man Wim van Osch. Voor deze kerkdorpen-tour is een speciale aanmel- dingsbroehure gemaakt zodat nieuwe, kandidaat-leden, zich gemakkelijk kunnen melden c.q. aanmelden. Tot slot: De toegang is natuurlijk gratis, het is nl. een geschenk aan u van het Venray's Mannenkoor!? Datum: Zaterdag 6 januari H.Mis 19.00 uur. Vanaf ca. 19.45 uur in zaal 't Veule een gezeühg bar- concertje. U bent van harte uitgenodigd namens Bestuur en Leden van het V.M.K. Voorzitter W.v.Osch.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 14