9 COUNTRY-DANSEN VOOR BEGINNERS Country Westernclub "The Lone Rangers" begint op zondag 7 januari 1996 om 20.00 uur met wekelijkse countiy-danslessen voor beginners. De lessen duren tot ongeveer 22.30 uur. Ook u kunt leren country-dansen! Iedereen, jong en oud, alleen, duo of als groep, is welkom. Want bij line-dancing schuif je gewoon gezellig aan! De lessen worden gegeven door een bekende westem-dansleraar Marius Aben uit Deume. Plaats van handeling is cafe De herberg, Albionstraat 65 in Leunen. Meer informatie bij Henk Claessens, Spinetstraat 15, Veuray. tel. 0478-58 04 90 STEEG - NEEJS Sow.., Het nieuwe jaar is weer begonnen, we gaan weer hard- v—stikke enthousiast aan de slag oru er een mooi jaar van te F C 06 üleeff m0ken> Ons 0[id en nieuw feestje was weer gezellig, de nieuw jaarsloterij als sfeerverhoger op nieuwjaarsdag in de pub is ook alweer een beetje traditie. Wat daar de bijzonderheden van zijn weten we nu nog niet maar onze sliowmaster mmnim...Henry zal wel de nodige opschudding hebben veroorzaakt. Vooral doorgaan, dat doen wij de eerste weken van het nieuwe jaar en met de liedjesmiddag a.s. zondag in het vooruitzicht moeten we nog even volop aan het oefenen deze week. Voor dat oefenen gaan we woensdagavond nog stevig aan de slag want er moet weer gedanst of beter gezegt geswingt worden. "F.C. de Steeg plays de bleus" op de liedjesmiddag en bij bleus moet je swingen daar kan je niet bij dansen dat gaan we woensdag dus nog even stevig oefenen. Dus leden van FC de Steeg woensdag avond repetitie om 8.30 uur in de pub. Het is al gezegt, bleus is relaxte muziek waar je heerlijk op kan swingen en in deze tijd waar we het toch allemaal al veel te druk hebben is dat net wat we eventjes nodig hebben. Kom dus zondag 7 januari samen met FC de Steeg lekker relaxt swingen op de liedjesmiddag. Gezellig wordt het daar zo wie zo want er zijn er nog veel meer die daar een lekker stukje muziek komen maken verder is er dan ook nog de uitreiking van de gouden knol en het boerenbruidspaar voor 1996 wordt daar bekend gemaakt dus eigenlijk moet heel Leunen daar gewoon aanwezig zijn. Dus mensen tot ziens op de liedjesmiddag!!!!!!!!.' V.-7* O Of?

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1996 | | pagina 10