DANKBETUIGING Een brief, een kaart, een handdruk - soms zonder woorden - of alleen maar aanwezig zijn. Het waren allemaal uitingen van mensen die ons wilden bemoedigen en troosten in ons verdriet bij het overlijden van Susanne Een zee van bloemen, een kerk vol mensen. Een grotere troost konden wij ons niet wensen. Bedankt lieve mensen, het heeft ons goed gedaan, dat jullie - samen met ons - afscheid hebben genomen van Susanne. Leunen, december 1995. Bert en Mien van Hees, Maartje. De Zeswekendienst is op zondag 24 december a.s. om 19.00 uur in de H.Catharinakerk te Leunen. DANKBETUIGING Wij willen u langs deze weg, heel hartelijk danken voor uw belangstelling en mede leven, welke wij van u mochten ontvangen tijdens de ziekte, na het overlijden, maar heel in het bijzonder bij de begrafenis van mijn lieve man - vader - opa en overgrootvader TENG VAN VEGCHEL Uw aanwezigheid, de brieven, kaarten, het schouderklopje, de troostende woorden of gebed, de muzikale groet, waren als een pleister op onze diepe wonden. Wij danken U hiervoor hartelijk. Drika van Vegchel-Hoeymakers, Kinderen-kleinkinderen en achterkleinkinderen. Leunen, 16 december, 1995 Mag ik langs deze weg, U allen komen bedanken, die op een of andere manier in het afgelopen jaar bijgedragen hebben voor onze missieposten in Zaïre. Vooral de L.V.B., waar, op de moederavond een collecte werd gehouden ten baten van het werk in Zaïre. Zelf ben ik er niet meer werkzaam, toch blijven we de zusters daar helpen en ondersteunen. Mijn hartelijke dank. Voor U allen een vredevol Kerstfeest, en de beste wensen voor 1996. Uw dorpsgenoot. Zr.Gervasia (Bets) Reintjes, Geldropseweg 170, 5613 LN Eindhoven.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 6