Aan alle inwoners van Veulen 31 Nog maar enkele dagen scheiden ons van Kerstmis, de dag waarop vele mensen op vele manieren de geboorte van Christus vieren. Steeds vaker zien we dat het Kerstfeest op een wijze gevierd wordt die weinig of niets meer te maken heeft met de Christelijke oorsprong daarvan. Echter, wanneer men het hart uit Kerstmis haalt blijft er kermis over en verwordt het tot een werelds feest zonder diepgang. De dorpsraad Veulen wenst U in de ware zin een Zalig Kerstfeest toe! Het jaar 1995 nadert snel zijn einde. We zeggen, om met de Beatles te spreken "Goodbye" and "Hello". "HGoodbye" met een lach en een traan, want we weten waarvan we afscheid nemen. "Hello" met de nodige schroom, want wat er ons te wachten staat is nog in duisternis gehuld, daarom wensen wij U, een in alle opzichten een voorspoedig 1996 toe! In het begin van het nieuwe jaar, zal huis aan huis weer een geheel bij de tijd zijnde Veulense telefoon- en faxgids aangeboden worden. Nieuw hieraan is dat de telefoonnummers vóór de namen staan. Dit is even wennen, maar het werkt een stuk gemakkelijker. Grote gebeurtenissen werpen hun schaduwen ver vooruit. Voor ons dorp is het dorpsfeest "Veulen's historie herleeft", op zondag 30 juni ongetwijfeld een hoogtepunt. Aan de voorbereiding hiervan wordt nu reeds volop gewerkt. Waarschijnlijk zal er ook op U een beroep gedaan worden. Doe mee? Alleen samen kunnen we er weer iets onvergetelijks van maken. Dorpsraad Veulen. Graag nodigen wij O allen uit om op zondag 24 om 20.00 uur de december a.s. kerstviering bij te wonen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 32