K.P.J. afd. VEULEN g Nadat de culturele avond voorbij is, kijken we graag terug naar deze mooie, gezellige en zeker geslaagde avond. Daarom willen Wil wij Sonja nog eens extra bedanken voor de goeie organisatie. En l/Jj verder willen wij alle KPJ-ers bedanken voor het opdragen van -( .f de leuke stukjes. En iedereen die gewoon "te gek" geholpen heeft Na al dit geslijm komen we eindelijk to the point, de kerstviering! Die wordt gehouden op vrijdag 22-12-1995. D.m.v. een mis (waar we allemaal heen gaan) om 19.00 uur bij ons in de kerk en daarna een hapje eten in de Hoefslag. Als je je nog niet hebt opgegeven voor het eten, kan je dat alsnog doen bij Sonja. Maar wel snellVerder wensen wij alle leden EEN ZALIG KERSTFEEST EEN GEZELLIG NIEUWJAAR p.s. Niet te zat, en voorzichtig met vuurwerk. tot vrijdag, het Eestuur. "Shit! Wïend len" speelt voor de weeskinderen van Litouen! Reeds langere tijd leefde er bij de kinderen van basisschool StAntonius van Padua te Veulen het idee "iets" te doen voor een goed doel. Het oog viel uiteindelijk op de weeskinderen van Litouen. via een Nederlander die getrouwd is met een Litouse vrouw is men er zeker van dat het geld daar terecht komt waar het voor bestemd is: de kinderen van Litouen. De Veulense kinderen hebben zelf nagedacht over een manier om geld in té zamelen. Hieruit kwam bét idee naar voren om de plaatselijke band "Shit! Wiend len" te vragen een optreden te verzorgen. Aan dit verzoek werd graag gehoor gegeven door de leden van deze pretband. Het optreden zal plaats vinden op zaterdag 30 december a.s. in "Het Podium" te Venray vanaf 21.30 uur. De entree is f 2,50 per persoon. De eigenaren van "het Podium" hebben reeds toegezegd ook een duit in het zakje te doen. "Shit! Wiend len" is een 14 mans/vrouw formatie welke garant staat voor een avond vol muzikaal plezier. Op het repertoire staan nummers als de Clown, Manuela, 't busje, I will survive, de nacht enz. enz. Al deze nummers worden op een ludieke wijze "verpakt en gebracht" door genoemde pretband. Er wordt gebruik gemaakt van instrumenten ais bestek, tam-tam, claves, cowbel, drums, diverse gitaren, blaasinstrumenten, wasbord, accordeon, contrabas enz. Voor de weeskinderen van Litouen en voor een gezellig avondje uit in "het Podium" te Venray: 30 december a.s. om 21.30 uur. "Shit! Wiend len", zo Hollands als een wolkbreuk.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 29