Vastenavond 1996. Over 8 weken en wel op zondag 18 febr. is het weer vastenavond. Dan zal er ook weer een vastenavond optocht door 't Knolleland trekken. Nu, met al die zondagen in het verschiet is het misschien goed om eens met elkaar te overleggen met wat voor onderwerp u aan de optocht mee wilt doen. Als iedereen naar de optocht wil kijken, kan er geen optocht zijn. Denk wel aan de breedte van de wagen, omdat midden op de Albionstraat vluchtheuvels zijn gebouwd. Wie mee wil doen kan zich opgeven bij JWM van Meyel, Vullingsstraat 52, Leunen, tel. 581693. 'V/Vi IS"' i^£M!GlNG Op zondag 14 januari is het snert-toernooi Alle senioren en junioren kunnen hiervoor inschrijven, ook beginners Er zullen afhankelijk van deelname enkel,dubbel en mix wedstrijden worden gespeeld. Natuurlijk is er SNERT" voor de liefhebbers. Daar de inschrijfkaarten nog niet klaar zullen zijn, hieronder een inschrijfstrook. Dit inschrijfstrookje in de brievenbus in het clubhuis deponeren Opgave voor 5 januari 1996. Indeling van toernooi met tijdstippen van spelen hangt uiterlijk vrijdag 12 januari in clubhuis. Naam:neemt deel aan het Snert-toernooi op zondag 14 januari 1996. Opgave voor 5 januari 1996 Langs deze weg willen wij alle inwoners van Leunen, Veulen en Heide hartstikke bedanken voor de steun die wij ook dit jaar van u mochtten ondervinden. Wij wensen u Prettige Feestdagen en een in alle opzichten Voorspoedig 1996. Bedankt, namens Bestuur en Leden van Harmonie St. Catharina Leunen, Veulen en Heide

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 13