t 3. WAKKER WORDEN. Wakker worden is veel meer dan gapen. Echt wakker worden is een levenskunst, die weinig mensen verstaan. Voor velen is het een dagelijks kwaad, een muur, een hinderpaal die een groot stuk van hun dag vergalt en meestal ook van hun omgeving. Voor hen, die deze kunst wel verstaan, is het een wonderbare ervaring, het licht worden van de dag mogen aanschouwen, genieten van de zon, de regen ervaren als noodzaak voor alle leven. Een nieuwe dag, een ongevulde ruimte waaraan jij vorm mag geven met alles wat er in je geest en hart schuilgaat aan talenten. Begroet je God, oorsprong en bron van al wat leeft en adem heeft. Zeg Hem, dat je bereid bent om Zijn Rijk, het land van al je beste dromen, zichtbaar te maken vandaag in woord en daad voor ieder mens, die jij op je levensweg zal tegenkomen. Word wakkker, liefst vóór het tyd wordt om te slapen Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze oud-voorzitter en ere-voorzitter, de heer A.M.B.G. de Kroon Wij wensen zijn kinderen en naaste familie veel sterkte om dit grote verlies te kunnen dragen. In de avondwake van 9 november jl brachtten wij hem een laatste muzikale groet. Bestuur en Leden van Harmonie en Drumband St. Catharma Leunen-Veulen-Heide HAN D WE R K TENTOONSTELLING Op zondag 26 nov. organiseert de handwergroep voor ouderen haar jaarlijkse tentoonstelling nu in zaal Martens. Alle zelfgemaakte werkstukken zijn te koop tussen 14 en 16 uur; Daarna vindt de trekking van de loterij plaats en kan men de gekochte spullen ophalen. De groep hoopt op 1 grote belangstelling.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 4