DORPSRAAD VEULEN 17 Op dinsdag 14 november houdt de dorpsraad een vergadering in de Hoefslag. Aanvang 20.00 uur. De agenda luidt: 1. Opening, 2.Notulen 3.Ingekomenstukken 4.Mededelingen van het dorpenoverleg 5.Gesprek met dagelijks bestuur van het dorpenoverleg over criteria, gebruik bij verdeling f 50.000,pot voor 1995 6.Dorpse zaken 7.Rondvraag en 8Sluiting. De secretaris, G. Reintjes Veulen kern met Pit!? Dat er in Veulen kritiek geuit wordt op zaken die niet naar wens verlopen, mag sinds het laatste bezoek van B&W aan Veulen genoegzaam bekend zijn. Maar opbouwende kritiek is wel wat anders dan 'knaoje'! Heel veel Veulense mensen zijn daadwerkelijk bezig om deze leefgemeenschap op alle mogelijke manieren aantrekkelijker en dus ook leefbaarder te maken. 'n Groep van deze mensen is verenigd in de "commissie Dorpsplein". Deze commissie heeft zich ingezet om het hart van Veulen, in de vorm van een doprsplein, een nieuw aanzien te geven. Zoals u zelf heeft kunnen constateren is dit, in samenwerking met vele vrijwillige arbeid en diverse sponsors heel goed gelukt. In de komende maanden zal de aanplant van bomen en struiken het geheel completeren. De aanleg en de zelfwerkzaamheid zijn ook by de koninklijke Nederlandse Heidemaatschappij niet onopgemerkt gebleven. Reden waarom een delegatie van deze commissie op wo.l nov. op het Provinciehuis in Maastricht ontboden werd. Voor de inzet bij de realisatie van dit dorpsplein, ontving de voorzitter uit handen van de jury het predikaat "Kern met Pit". Bovendien een premie van f 1.000,-- en 'n mooie bos bloemen. Voorwaar geen kleinigheid! Proficiat aan iedereen die aan deze verfraaiing van ons dorp heeft meegewerkt! SJOELL1EPHEBBER Sjoelclub Venray sjoeld al 11 jaar in een gezellige clubsfeer iedere vrijdagavond. Een club die open staat voor jong en oud en voor mensen uit de hele omgeving. Bent u ook geïnteresseerd (denk niet, dat kan ik niet) neem dan eens vrijblijvend contact op, nu het nieuwe seizoen begint. Inf.: Gussenstraat 41, tel.: 584948 of Henseniusstraat 60, tel.: 583929.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 18