Cumulent Spaarloon Plan Rabobank Een werknemersspaarregeling heeft een groot aantal voordelen. U spaart jaarlijks een leuk bedrag, zonder dat u daar veel van merkt. Daar komt nog uw fiscaal voordeel bovenop. U kunt uw spaarloon op een gewone spaarrekening zetten. Maar u kunt uw voordeel ook verdubbelen, als u kiest voor het Cumulent Spaarloon Plan. Want met deze combinatie van verzekerd sparen en beleggen verdubbelt u uw fiscale voordeel. Uw spaarloon is dan namelijk als lijfrente nogmaals aftrekbaar voor de inkomstenbelasting. Zo spaart u een aardig bedrag bij eikaar, terwijl het u niets hoeft te kosten Voorbeeld De essentie van het Cumulent Spaarloon Plan wordt duidelijk aan de hand van het volgende voorbeeld. Jeroen de Vries, een werknemer van 32 jaar die in het 50% belastingtarief zit, iaat via de spaarloonrekening het maximale bedrag van 1.580,00 ('95) inhouden. Dat levert hem een belasting- en premievoordeel op van 821,00. De Vries investeert het volledige bedrag in het Cumulent Spaarloon Plan. Daardoor is het hele bedrag nogmaals aftrekbaar voor de inkomstenbelasting. Dat is een extra fiscaal voordeel van 790,00. Dus dankzij het Cumulent Spaarloon Plan spaart De Vries op kosten van de fiscus ieder jaar 1.580,00 en krijgt hij bovendien 31,00 terug. Spaarloonstorting in Cumulent Spaarloon Plan: 1.580 Belasting- en premievoordeel spaarloonregcling (ca. 52%): - 821 Belastingvoordeel door lijfrente-aftrek: - 790 Terug van fiscus: 31 Voor meer informatie kunt u op al onze kantoren terecht. Zevenrode

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 14