Sint 10 Nicolaascomité Leunen SINT INTOCHT LEUNEN Aan alle ouders met kinderen van 0 t/m 12 jaar. Aan allen die deze intocht een warm hart toedragen. In deze Ruuper vindt u een envelop bedoeld voor een VRIJWILLIGE BUDRAGE ten behoeve van de Sint Nicolaasintocht op zondag 12 november aanstaande. Deze bijdrage is nodig om ook dit jaar de intocht weer te kunnen laten slagen. De intocht is voor alle kinderen t/m 12 jaar in Leunen, al dan niet lid van een wijkvereniging. Met name de wijkverenigingen die reeds een bedrag hiervoor begroot hadden, hebben nu de mogelijkheid dit bedrag her te besteden. In de loop van deze week zal iemand van uw eigen wijkvereniging de gesloten envelop bij u ophalen. Is dit niet het geval dan kunt_u_op de dag zelf de envelop, in de daarvoor bestemde emmer, deponeren in de Brink. Alvast bedankt voor uw medewerking. Oudijzer-Aktie Harmonie St. Catharina op Zaterdag 4 november De Harmonie zal op Zaterdag 4 november a.s. het oudijzer ophalen in Leunen. Inwoners van Veulen en Heide kunnen deze keer, in tegenstelling tol in het vooijaar, hun goederen zelf brengen bij Nijssen Mengvoeders te Veulen. Eventuele grotere partijen of moeilijk te vervoeren stukken kunnen in overleg met Toon Claessens toch worden opgehaald. Tel. 583103. Verschillende materialen mogen niet worden ingenomen i.v.m. de milieu-regeis. Dit geldt o.a. voor koelkasten, diepvriezers, olie-vaten en alle chemicaliën. In principe dus alles wat normaal in de milieu-box thuis hoort. Hebt u echter nog een oude fiets die u graag kwijt wil dan houden wij ons warm aanbevolen daarvoor. De inzameling wordt gehouden bij Nijssen Mengvoeders te Veulen van 9.00-15.00 uur Bestuur en Leden van de Harmonie zijn U zeer dankbaar als zij ook dit keer op Uw steun en medewerking mag rekenen. Bij voorbaat dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 11