Aan alle inwoners van Leunen. Hierbij nodig ik u van harte uit voor het bijwonen van de openbare dorpsraadver gadering welke gehouden wordt op maandag 16 oktober 1995 om 20.00 uur in gemeenschapshuis de Brink (kleine vergaderzaal). De agenda voor deze vergade ring luidt als volgt.: 1. Opening; 2. Bespreking locatie straatvoorzieningen (=o.m. glasbakken) in Leunen; 3. Vaststelling notulen <Ld. 18 sept.1995; 4. Ingekomen stukken en mededelingen; 5. Verslag diverse afgevaardigden; 6. Rondvraag en 7. Sluiting. het onderwerp voor deze vergadering is het zelfde als de vorige vergadering, namelijk de straatvoorzieningen, oftewel één locatie voor het gescheiden inzamelen van glas, blik en textiel. In de vergadering van 18 september is besloten om te kiezen voor één locatie in Leunen, waar wij als inwoners ons glas, textiel en blik kunnen deponeren. Nu, de komende vergadering, gaat het erom waar deze bakken c.q. containers komen te staan. Wordt het op het dorpsplein, in de buurt van onze bakker of de groenstrook bij de basisschool of wellicht nog ergens anders. Wilt u het ook weten, of er gewoon over mee discussiereen kom dan aanstaande maandag naar de vergadering. Secretaris Guus Reintjes. SINT NICOLAAS INTOCHT LEUNEN Hallo jongens en meisjes, mama's en papa's Sinterklaas heeft ons een brief geschreven, hij wil samen met jullie de intocht beleven. Op 12 november zal hij arriveren, vergeet niet deze middag op de kalender te reserveren. Sint Nicolaascomité Leunen. GEVONDEN: Binnen bij de geldautomaat van de Rabobank een aantal pasfoto's Afhalen bij de balie van de Rabobank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 7