Prima beoordelingen tijdens Federatief Muziektournooi Tijdens het gemeentelijk federatief muziektournooi van afgelopen Zondag in de feest tent aan de Steegse Peehveg werd door zowel Harmonie als Dnunband prima beoorde lingen behaald. De Harmonie kreeg onder leiding van de nieuwe dirigent Eric Roefs de beoordeling GOED voor het werk "Oregon" van Jacob de Haan. Hierbij mag vermeld worden dal dit stuk in 5 weken door de muzikanten ingestudeerd moest worden. De Drumband onder leiding van Jan Voesten deed het eigenlijk nog iets beter. Zij kregen voor het werk "Tim-Tom Effëkten" van G. Hanssen de beoordeling: GOED ZEER GOED. Ook dit stuk kwam de laatste maand pas op de lessenaar Voor "West-side Story" van Rie Dols werd door hel juiy-lid de Heer Adams uit EU het predikaat GOED toegekend. Dit moet toch een goede stimulans zijn naar het concours van 22 oktober a.s. te Goirle. Het racketwisselen op vrijdagavond wordt weer redelijk op gepakt. Er kunnen er natuurlijk nog meer komen om een wedstrijdje te spelen. Vrijdagavond zijn ook de foto's van de elubkampioensehappen te bekijken en eventueel te bestellen. De video die is gemaakt van de elubkampioensehappen is de moeite waard om te bekijken, dus kom vrijdag. TENNISLESSEN (SENIOREN! In het naseizoen zijn er ook tennislessen te nemen. Onze nieuwe tennïsleraar Don Mulders gaat deze lessen verzorgen. Bij voorkeur in groepjes van 4 opgeven! Opgeven kan d.m.v. inschrijfformulier te verkrijgen in clubgebouw bij mededelin genbord. Inschrijfformulier in brievenbus in het clubgebouw deponeren. Zijn er leden die graag les willen hebben maar geen groepje van 4 personen kunnen formeren of andere vragen hierom trend hebben, neem dan contact op met: Geert Litjens tel. 89418 INSCHRIJFKAART Voor dit jaar hebben we nog enkele toernooien op het programma staan die via de "inschrijfkaart", verkrijgbaar in het clubgebouw bij het mededelingenbord, op tegeven zijn. De toernooien zijn: Toernooi Opgave voor datum Toernooi 35+toemooi 13 oktober 22 oktober Indoor dorpen 21 oktober 12 november Indoor TV LVH 17 november 26 november Inschrijfkaart deponeren in brievenbus clubhuis. Perfekt toch zo'n samenwerking. Het racketwisselen voor Dames kan op maandagochtend 16 okt. niet doorgaan. Dit i.v.m. Herfsttoemooi Junioren.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 7