3. zaak wachten. Van velen is hun betrokkenheid bjj de moordpartijen niet bewezen. Nu zijn meer dan tienduizend mannen en vrouwen, jongens en meisjes, ja zelfs kinderen, opgesloten in een gevangenis, die slechts voor drie duizend gevangenen gemaakt is. Verder wordt er gewerkt aan de opvang voor de vele weeskinderen; maar daarvoor is hulp van de grote organisaties als die van de Verenigde Naties te verwachten. Voor de bovengenoemde projekten is echter geen hulp beschikbaar. Daarom willen de Rwandese bisschoppen juist deze twee groepen helpen, want voor hen is geen hulp Mgr. Janusz heeft het Missieburo van ons bisdaom cm hulp gevraagd, welke natuurlijk niet geweigerd mag/kan worden. "Al wat gij gedaan hebt voor een dezer geringsten van Mijn broeders, hebt gij voor Mjj gedaan". De weduwen, de kinderen van Rwanda, maar ook zij die in de gevangenis worden vastgehouden moeten geholpen worden. Bij deze verzoek ik beleefd de parochies om een extra collecte te houden voor de mensen in Rwanda. Mede namens de Apostolisch Nuntius in Rwanda en de Bisschoppen in dat land, dank ik U bij voorbaat voor Uw medewerking aan deze Limburgse Actie Mgr. Frans Wierts bisschop van Roermond. In het weekend van 7-8 oktober houden wij in onze parochie een extra KERKDEURKOLLEKTE voor RWANDA. Hulp is Hoop U kunt Uw gift ook storten op Giro 10 45 000 t.n.v. Missieburo Roermond Postbus 198, 6040 AD Roermond. DANKBETUIGING "Een hand...een woord...een gebaar doen goed, ais je iemand die je lief bebt verliezen moet." Jammer genoeg is het onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het wanne medeleven dat wij hebben ondervonden na het over lijden van mijn lieve vrouw, onze lieve dochter, zus, schoonzus en tante. ANITA LOEFFEN - VAN OOL Daarom willen wij op deze manier laten weten dat de volle kerk, de bloemen, de vele lieve brieven en kaarten ons erg goed gedaan hebben en een grote steun voor ons zijn. Matheu Loeffen Fam.van Ool-de Rijck Fant Loeffen-Lansink Someren-Eind, september 1995

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 4