DORPSRAAD VEULEN Aan alle inwoners van Veulen. 22 Hierbij nodigen wij u uit voor een bijzondere algemene dorpsraadvergadering die gehouden wordt op dinsdag 10 oktober om 20.00 uur in zaal 't Veule. Op deze avond zal het college van burgemeester en wethouders bij ons te gast zijn. De agenda van deze vergadering luidt: 1Opening en welkomswoord door de voorzitter 2. Kort woordje door de burgemeester 3. Punten van bespreking: - Stankcirkels i.v.rn. bestemmingsplan - Woningbouw, - Nieuwe plaats voor afvalcontainers, - Verhoging kruispunt bij kerk, - Afwerking weg door de Vlies, - Gemeenschapsgebouw "de Hoefslag", Deeltaxi, - Aardgasaanleg buitengebied, - aanleg riolering buitengebied 4. Rondvraag, en 5 Sluiting. Samen met u willen wij met het college over deze onderwerpen van gedachten wisselen. Heeft vragen aan het college, dan biedt deze vergadering u een goede gelegenheid om er mee voor de dag te komen. .Wij verwachten ook uf p.s. De leden van de dorpsraad worden om 19.00 uur op hét dorps plein verwacht om samen met de Burgemeester en Wethouders het nieuwe pleinde uitbreiding van de Vlies en het gemeenschaps gebouw te bekijken. G.Reintjes, secretaris Dorpsraad Veulen. LVSVEULEN 12 oktober Moederavond. r 19.30 uur H.Mis. Daarna lezing door dhr Christiaens over mantelzorg. Dit is het hein a van de LVB dit jaar. Mantelzorg of thuiszorg staat sterk in de belangstelling. Er is een groeiende vraag naar thuiszorg, wat dit allemaal inhoud zal dhr.Christiaens ons komen vertellen. Willen de dames Elly Thissen en Maria Bouweriks de Hoefslag poetsen in de week van 10 - 14 okt. niet op dinsdag- èn vrijdagmorgen en niet op woensdagmiddag. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans. tel. 83304. 7 okt. 19.00 uur H.Mis voor ons Lid Mevr. TJenneskens-Poels.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 23