Bedankt Jiangs deze weg willen wij een ieder die op welke wijze dan ook heeft bijgedragen aan het doen slagen van ons 75-jarig jubileumfeest en onze muziekfeesten van harte bedanken, Bestuur en Leden van Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide 10 LV3LEUN2N •Donderdag 5 okt. ia de eerste van 3 bijeenkomsten met als thema "Hoe veilig is onze veiligheid?" Dit scholingsprogramma wordt aangeboden door het kringbestuur en er zijn geen kosten aan verbonden. De 1 ste avond met een inleiding over streek - en bestemmingsplan en een toelichting over het tot stand komen van een nieuwe wijk, wordt verzorgd door de onderafd. Ruimtelijke Ontwikkeling en vindt plaats in het gemeentehuis Venray. Aanvang 20.00 uur. •Kent u al de kaarten versierd met theezakjes en de creatieve manier om geld cadeau te doen? Deze vouwtechniek kunt ook u in een avond leren en wel op dinsdag 31 okt. of 7 nov. om 20.00 uur in de Brink. De kosten zijn ca. f 10,en er wordt gewerkt met gekopiëerd geld, dus dat hoeft u niet te sparen, maar eventueel wel theezakjes. Opgeven bij Wilma Leys sen, tel. 510692, graag voor 11 okt. •"Lekker gezond en minder vet" Omdat in Nederland te vet wordt gegeten, m.n. de verborgen vetten in kaas, sausjes enz. heeft de GGD samen met het Groene Kruis een cursus samengesteld die bestaat uit vijf informatieve en practische bijeenkomsten. De kosten zijn ca. f 50,- n we willen graag nu al peilen of. er belangstelling is voor deze cursus die in januari 1996 gegeven zal worden. Opgeven voor eind oktober bij Leny Direks, tel. 585394. Dansen is plezier voor Twee. Graag willen we onze leden in de gelegenheid stellen om met hun partner op een gezellige manier dansen te leren. Dit kan o.l.v. dhr Gillian op woensdagavond van 20.00 tot 22.00 uur en de kosten zijn 5,p.p. per avond. De plaats zal nog bekend worden gemaakt Opgeven voor a.s. zaterdag bij Wilma Leyssen, tel. 510692.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 11