11 Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide 1920 - 1995 1995 jaar Programma-Aktiviteiten: 29en30sept.: Muziekfeesten. Kijk goed op je werkschema en zorg datje op tijd aanwezig bent met natuurlijk veel enthousiasme en inzet. Aanvang 20.00 u. in de Feesttent aan de Steegse Peelweg. Zondag 1 oktober: Federatief Touraooi te Leunen. Optreden Harmonie: 11.05 uur. Optreden Drumband: 11.45 uur. Zondag 22 oktober: Drumband op Concours te Goirle. Koninklijke onderscl^iding voor Wim van Osch Tijdens de receptie van Harmonie St, Catharina Leunen, Veulen, Heide op Zaterdag 23 september jl. werd Wim van Osch aangenaam verrast door de komst van Loco-Burge meester van Venray Mevrouw de Loo. Zij had namelijk de eer om hem de versierselen op te spelden die behoren bij Koninklijke Onderscheiding in Zilver verbonden aan de orde van Oranje Nassau. Wim kreeg deze onderscheiding in verband met zijn 50-jarig jubileum bij de Harmonie. In die 50 jaar was Wim onder meer 32 jaar bestuurslid cn was hij 29 jaar leider van de Blaaskapel "Die Fröhlichen Rübensaïnmler", waarvan hij eveneens mede-oprichter was. Samen met zijn vrouw Leen, met wie hij trouwde na het overlijden van zijn eerste echtgenote Dien van Osch-Vullings, mocht hij vervolgens nog vele felicitaties in ontvangst nemen. Wij van Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide willen Wim en Leen nogmaals van harte feliciteren en hopen nog lang van jullie aanwezigheid te mogen genieten. Donderdag 28 september: Extra repetitie i.v.m. het Federatief toumooi. Rabobank Zevenrode Hoofdsponsor

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12