9 Programma Muziekfeesten 1995 Tevens viering 75 jarig Bestaansfeest Harmonie St Catharina Leunen-Veulen-Heide **Het wordt 2 weckenden feesten in de tent in Leunen*** De Muziekfeesten in Leunen zullen dit jaar in het teken staan van het 75-jarig bestaan van de organiserende vereniging. Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide. Het feit dal bet Federatief Touraooi op 1 oktober in Leunen wordt gehouden, was voor de werkgroep Muziekfeesten een mooie aanleiding om er een dubbclweekend van te maken. Het moest iets speciaals worden en dat zal het worden ook. Jack Spijkerman presenteert boek Rowwen Hèze Rowwen Hèze Op 22 september zal het geweld losbarsten met het jubileum optreden v;ur Rowwen Hèze uit America. Uit het fanclubblad van de inmiddels 10 jaar oude band is te lezen dat het een bijzonder optreden zal gaan worden in de feesttent daar in Leunen. "Bovendien spelen we voor de vijfde keer op rij in Leunen en jubileert de organiserende Harmonie, aldus manager Rob de Jong. Vooraf is er een optreden van Huub Hangop, bekend door zijn grote hit met het lied "Wat ben jij lelijk van dichtbij" Hij schijnt prettig gestoord te zijn. Het eerste (extra lange) deel van het Rowwen Hèze concert zal vooral bestaan uit een terugblik waarbij vooral uit het oudere repertoire wordt geput. In de pauze zal niemand minder dan Jack Spijkerman, bekend van radio en TV het bock "Een splinter van de ziel" (over Rowwen Hèze) uitreiken aan de band. Het tweede deel van het concert omvat het normale optreden van Rowwen Hèze, met in de finale een bijzondere bijdrage van Joekskapel "Noect Tuus" uit Leunen. De kaartverkoop loopt als een trein zoals ze dat wel eens zeggen. Entree: 17,50. Zaterdag: Kindermiddag met Clown "Malle Mat" Aanvang: 14.00 uur Entree: 5,- C-e>wsu»*ipki<?. 75-jarig jubileum. De Harmonie bestaal dit jaar 75 jaar. Op 1 augustus 1920 was de officiële oprichting een feil. De toenmalige fanfare kreeg de naam Sl. Catharina, de patroonheilige van het toenmalige rectoraat Leunen. Inwoners van zowel Leunen als Veulen werden lid van de fanfare. Toen het fanfarekorps dringend aan nieuwe leden toe was werd besloten om in overleg te treden met inwoners van Heide met de bedoeling om dit kerkdorp aan te sluiten bij de vereniging. Tot op heden bestaat de vereniging nog altijd uit inwoners van de drie Venrayse kerkdorpen. In 1983 werd besloten om de overstap te maken van Fanfare naar Harmonie. Een besluit waar iedereen nog altijd volledig achter staat. Receptie: Om het publiek in de gelegenheid te stellen de jubilerende vereniging te feliciteren is er een receptie op Zaterdag 23 september van 19.45-21.00 uur in de feest tent aan de Steegse Peelweg. Op deze jubileum-avond is iedereen van harte welkom. Hen bijzondere oproep doet de vereniging aan de oud-leden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 10