12 vervolg van biz.H Jubilarissen: Naast het feit dat de Harmonie jubileert zijn er ook een aantal leden die een jubileum te vieren hebben. Ook op deze avond zal daar de nodige aandacht aan besteed worden. Wim van Osch is al 50 jaar lid en speelt nog altijd een mee in de Harmonie. Wim was mede-oprichter van de blaaskapel waarvan hij 25 jaar leider was. Verder was Wim vele jaren lid van het bestunr van de vereniging. Siem Lemmens, Piet Litjens en Jan Peeters zijn alle drie al 40 jaar muzikant Siem Lemmens begon als muzikant in Ysselsteyn en na zijn verhuizing naar Leunen kwam hij bij de fanfare Siem is naast zijn muzikant zijn ook nog 20 jaar penningmeester geweest en is tevens hulp-dirigent bij diverse gelegenheden. Piet Litjens is al vele jaren muzikant en bestuurslid. Hij speelt trompet bij Harmonie en blaaskapel en is al jaren de drijfveer achter de Jeugdhannonie. Jan Peeters is sinds twee jaar Erelid van onze vereniging. Als lid was Jan aktief lid van de toenmalige fanfare, blaaskapel en harmonie. Thea Smit vNabben is al 25 jaar aktief muzikant bij onze vereniging en is lid van de muziekkommissie. Ook Thea is verschillende jaren bij de blaaskapel geweest. Wooden Chain: Aansluitend op het officiële gebeuren is er nog voldoende gelegen heid voor een gezellig samenzijn Voor dc muzikale omlijsting zorgt dan dc uit Grub- benvorst afkomstige muziekgroep Wooden Chain. De regionaal inmiddels erg bekende groep is vooral bekend om het Limburgse repertoir, maar speelt ook diverse andere nummers. Prachtige melodieën, pakkende teksten en schtterende zang is het handels merk van deze sympathieke groep, in het voorjaar presenteerde Pierre Knoops nog de nieuwste CD: "Prettig weekend". Dit zal zeker ook voor u gelden als u komt luisteren naar Wooden Chain. Zondag: De Zondag geeft een druk programma te zien. Pastoor Ewals zal om 10.00 uur de heilige mis opdragen. De zangkoren uit de drie kerkdorpen zullen daaraan overigens hun medewerking verlenen. Met zo'n 150 zangers en zangeressen moeten zij een indrukwekkend geheel vormen. Aansluitend is het de beurt aan de blaaskapel uit Leunen, "Die Fröhlichen Rübensammler" Hun klanken worden vervolgens vervangen door die van de driejoekskapellen uit de drie kerkdorpen. Van 11.00 tot 17.00 uur is er de gelegenheid om met een "ultra-light-vliegtuigje" een verkenningsvlucht boven de drie kerkdorpen te maken. Voor 45,- kun je 10 minuten de lucht in en heb je de gelegenheid de goedkoopste luchtfoto van je eigen huis te maken. Telefonsch reserveren hiervoor bij Jac van Osch, tel 85617. De zingende Fresia's: Als afsluiter van het eerste weekend zijn de zingende fresia's aan de beurt. Na vele jaren van geploeter geloofden de broertjes Fresia er niet meer in dat zij ooit erkend rockmuzikant zouden worden. Het mislukte leven van de vier broers neemt echter een verrassende wending met de volledig herziene versie van Willy Alberti's "De glimlach van een kind". Meer Nederlandstalige liederen werd door deze 's lands mafste een lelijkste smartlappenband op originele wijze gecoverd. vervolg op blztJ

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 13