Programma Muziekfeesten 1995 Tevens viering 75 jarig Bestaansfeest Harmonie St. Catharina Lcuncn-Veulen-Heide ***Het wordt 2 weekenden feiten in de tent in Leunen*** De Muziekfeesten in Leunen zullen dit jaar in het teken staan van het 75-jarig bestaan van de organiserende vereniging. Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide. Het feit dat het Federatief Toumooi op 1 oktober in Leunen wordt gehouden, was voor de werkgroep Muziekfeesten een mooie aanleiding om er een dubbclweekend van te maken. Het moest iets speciaals worden en dat zal het worden ook. Rowwen Hèze Op 22 september zal het geweld losbarsten met het jubileum optreden van Rowwen Hèze uit America. Uit het fanclubblad van de inmiddels 10 jaar oude band is te lezen dat het een bijzonder optreden zal gaan worden in de feesttent daar in Leunen. "Bovendien spelen we voor de vijfde keer op rij in Leunen en jubileert de organiserende Harmonie, aldus manager Rob de Jong. Reden genoeg om vele oude en nieuwe nummers ten gehore te brengen die avond in extra lange optredens, zo lang zelfs dat er geen band nodig was om een voorprogramma te organiseren. Met extra gasten zal Rowwen Hèze zelf voor een avondvullend programma zorgen. Ook zal op de "Vrijdag in het Zuiden" het boek over Rowwen Hèze, getiteld "Een splinter van de ziel"geprcsenteerd worden. De kaartv erkoop loopt al heel voorspoedig. Uit het hele land bellen al fans voor kaartjes en het ziet er naar uit dat het uitverkocht gaat worden dit keer. Entree: 17,50. Zaterdag; Kindermiddag met Clown "Malie Mat" Aanvang: 14.00 uur Entree: 5,- 75-jarig jubileum. De Harmonie bestaat dit jaar 75 jaar. Op 1 augustus 1920 was de officiële oprichting een feit. De toenmalige fanfare kreeg de naam St. Catharina, de patroonheilige van het toenmalige rectoraat Leunen. Inwoners van zowel Leunen als Veulen werden lid van de fanfare. Toen het fanfarekorps dringend aan nieuwe leden toe was werd besloten om in overleg te treden met inwoners van Heide met de bedoeling om dit kerkdorp aan te sluiten bij de vereniging. Tot op heden bestaat de vereniging nog altijd uit inwoners van de drie Venrayse kerkdorpen. In 1985 werd besloten om de overstap te maken van fanfare naar Harmonie. Een besluit waar iedereen nog altijd volledig achter slaat Receptie: Om het publiek in de gelegenheid te stellen de jubilerende vereniging te feliciteren is er een receptie op Zaterdag 23 september van 19.45-21.00 uur in de feest tent aan de Steegse Peelweg. Op deze jubileum-avond is iedereen van harte welkom. Een bijzondere oproep doet de vereniging aan de oud-leden. vervolg op blz. 12.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12