Aan alle leden van 16 jaar en ouder. 9 Op vrijdag 6 oktober staat de jaarvergadering gepland. Na afloop is er bovendien weer: een gratis kienavond een toepconcours om de beker en in totaal 15 meter braadworst aan prijzen een grote loterij met een half varken als inzet Noteer deze datum alvast in uw agenda. De agenda van de vergadering en het jaarverslag wordt nog bij U thuis bezorgd. Zaterdag 16 september is dé avond voor de jeugd in het clubgebouw. Om 19.00 uur worden er eerst de finale wedstrijden gespeeld in de jongens-dubbel en de meisjes-dubbel. Aansluitend is er een gezellig samenzijn tot 22.00 uur. Komt allen!!! Moedig de finalisten aan en maak er een gezellig feestje van! ClubkaHgioénscfrappen Alle poule-wedstrijden zijn gespeeld. De tussenrondes zijn nog in volle gang. Als de weergoden ons goed gezind blijven dan worden er op zondag 17 september vanaf 10.00. uur s-morgens finalewedstrijden gespeeld. Gedurende de gehele dag zal er voor ieder wel een favoriete wedstrijd bij zijn. Kom dus kijken en geniet van de finale-wedstrijden, het zonnige terras en van de heerlijke drankjes in het clubgebouw. Het streven is om 17.00 te starten met de prijsuitreiking. PYRMffDB De poule-indelingen voor de maanden september én. oktober hangen op het prikbord in de hal van clubgebouw. De aanmeldingen voor de uitwisseling met Ysseléteïjn zijn binnen en doorgegeven aan T.C. Ysselsteijn. Een 15 'tal leden doen aan deze aktiviteit mee. Succes! Tijdstip van spelen wordt via het raedelingenbord in het clubgebouw bekend gemaakt. PYRAMIDE-INDELING september en oktober 1995 De maanden SEPTEMBER EN OKTOBER zijn i.v.ra. de clubkampioenschappen samen genomen, zie volgende bladzijde.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 10