FESTIVAL RELIGIEUZE MUZIEK 10 JAAR Van 24 september tot en met 8 oktober aanstaande zal voor de tiende maal in successie het Festival Religieuze Muziek plaatsvinden in de ge meenten Venlo en Tegelen. Nadat dit festival 10 jaar geleden van start ging met een eenvoudig zondagmiddagconcert, vinden er thans maar liefst zeventien uitvoeringen plaats verspreid over twee volle weken. Professio nele gezelschappen sn amateurs zullen hand in hand zorgen voor een welklinkend jubileumprogramma waarvan hopelijk zeer velen muziekliefheb bers met volle teugen weten te genieten. Eén van de hoogtepunten is ongetwijfeld het grote Verzoeningsconcert dat op zondag 24 september zal plaatsvinden in de Venlose Maaspoort. In het kader van 50 jaar bevrijding zal een internationaal samengesteld gezelschap de magistrale Messa da Requiem uitvoeren van Verdi. V oor verkoop/Informatie Passe-partouts (niet geldig voor Verzoeningsconcert) en programmaboeken zijn te koop bij alle kantoren van het Dagblad voor Noord-Limburg, boek handel Wilbro in Tegelen en te bestellen via het Festival-secretariaat (Jan Langeslag, tel. 077-541305). Via dit nummer kan men ook aanvullende informatie krijgen en worden op verzoek uitgebreide programma-overzich ten toegezonden. Deze zijn eveneens gratis te verkrijgen op de hierboven genoemde adressen en in nagenoeg alle kerken, bibliotheken en andere openbare gebouwen. Houders van de diverse passen en jeugdigen tot achttien jaar genieten een korting op alle gehanteerde prijzen. Kaarten voor het grote Verzoeningsconcert in De Maaspoort zijn verkrijgbaar aan de kassa van de schouwburg. K.B.O. AFD LEUNEN Heel speciaal voor de leden die van de zomer niet aan de activiteiten hebben kunnen deelnemen zoals b.v. de gezellige fietsmiddagen, heeft jan Jacobs een verrassing. Hü heeft nl. aangeboden om met die mensen een rit te maken met de huifkar. Bij zo'n rit wordt natuurlijk ook een pauze ingelast, waar dan koffie wordt gedronken met vlaai. Al degenen die hiervan gebruik willen maken kunnen zich tot zondagavond 10 sept. opgeven bij Bertha Geurts tel. 82141. REGIO-MIDDAGEN op 13-20 sept. in de Schouwburg te Venray. Hiervoor zijn nog kaarten verkrijgbaar bij G.Manders. tel. 86707, van Megenstraat 12.Leimen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 5