F.C. Iraeeg Neily Heidens-Jeuken g Juffr. €liy T augustus 1970 -1 augustus 1995 25 jaar in het onderwijs 25 jaar in dienst van S.K.O.L Dit heuglijke feit willen me vieren op vrijdag 15 september 1995. Op die dag zal er een feest zijn voor de schoolgaande jeugd en 's avonds bieden wij haar een receptie aan tuelte zal worden gehouden van 18.30 uur tot 20.00 uur in Gemeenschapshuis 'De Brink", Rlbionstraat 25. 5809 AD leunen. A/togen wij u van harte uitnodigen deze receptie bij te wonen. Schoolbestuur, oudenaad. teamen medezeggenschapsraad STEEG - NEEJS Sów het zal sommige mensen misschien wel opgevallen zijn dat het Steeg-neejs wat eerst steevast iedere week verscheen de laatste tijd. hier en daar wat weekjes overgeslagen heeft. Dat heeft niets met de stemming binnen de club te maken maar meer met het feit dat ik als wekelijkse verslaggever van de laatste voettbal-, club- of Leunse nieuwtjes niet meer in staat ben om alles .op .de voet te volgen. Om af en toe iets uit de duim te zuigen dat ging prima maar iedere week dat wordt wat veel vandaar dat ik ga stoppen met het schrijven van het wekelijkse Steeg-Neejs. Binnen de club ^hebben we -nog niemand kunnen vinden die dit over wil nemen dus totdat het zover is zal ik u nog wel blijven berichten over speciale gelegenheden of activiteiten van onze club als die zich aandienen. Op dit moment is dat b.v. het goed geslaagde toernooi met allerlei verwikkelingen over geluishinder en spullenbaas als uitschieters. De samenwerking met SV Leunen verloopt prima zowel met Leunen 8 als met ons toernooi Voor het toernooi van het volgend jaar zijn we trouwens nog op zoek naar enkele leuke bedrijfs- of gelegenheidsteams die mee willen doen. Verder zijn we volop bezig met onze feestavond op zaterdag 16 september en het 10-jarig bestaan van de club wat langzaamaan in zicht komt. Jullie zien het FC de Steeg doet het nog volop met het motto wat eigenlijk altijd geldt as iederieën en bitje dut dan redde We et vlot". Een van die bitjes was het schrijven van het Steeg-Neejs wat ik al tijd met veel plezier gedaan heb. Bedankt voor alle leuke reacties hierop!! Ger Litjens. i:- .7! vf --

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 10