W Cursus Vrouwen "Management!" 18 TniEr zijn nog enkele plaatsen vrij voor deze cursus, waarover u uitge breide informatie ontving in het voorjaar via de L.L.T.B. De cursus staat in Land en Vee van 11 augustus beschreven. De cursus wordt gegeven door Anneke Piersma en Wim Salden, duur 8 dinsdagen van 9.30 - 16.30 uur en start dinsdag 26 sept. a.s. De kosten zijn f 500,en de plaats is zaal Roelanzia te Ysselsteyn. Voor meer informatie en opgave kunt u zich wenden bij de kontaktvrouw. tot 4 september. M.Geurts tel 41592 ZIN IN ZINGEN Dort wo man Singt da iass' dich nieder, denn böse leute haben keine Lieder! Geïnspireerd door deze versregels van de duitse dichter Goethe, zijn we op zondag 30 april jl naar een avond "zin in zingen" in zaal "In den Engel" in Venray geweest. We waren erg benieuwd wat zo'n avond zingen eigenlijk inhield en wat er door wie gezongen werd. Daarom hier een korte indruk van deze avond. Om 20.00 uur was de zaal voor ruim de helft gevuld met mensen die, al of niet lid van een koor zijnde, gewoon zin hadden om een avondje onbekommerd met elkaar te zingen. Wim Smits, u weet wel de oud-PLEM-medewerker die als Prins en Vorst van de Piëlhazen en lid van het hofkoeër z'n sporen meer dan verdiend heeft, was initiatiefiiemer en leider van deze avond. De entree was gratis en men kon voor de prijs van f 15,een klapper kopen waarin de tekst van ruim 100 liedjes die eventueel gezongen konden worden. Wim gaf enkele nummers door die als eerste gezongen werden. Ad Haans begeleidde de zang met z'n accordeon. In de loop van de avond werden vanuit de zaal steeds voorstellen van samen te zingen liedjes gedaan, in totaal zijn er op die avond tussen acht en elf uur, bijna vijftig liedjes gezongen. Enkele voorbeelden: Waar de blanke top der Duinen. De zilvervloot Ain boer wol noar zien noaber tou, Oei, oei oei Sint oeike My bonnie is over the ocean Schön ist die Jugend Droomland Daisy bell Het zeeroverslied Sarina het kind uit de Dessa Bergvagabunden You are my sunshine Sarie Marais Auf der Heide blöh'n die letzten Rosen en natuurlijkRpoi mien daörp ien de Piël. Het was een gezellige sfeervolle avond die een herhaling meer dan waard is. Op zondag 27 aug. om 20.00 uur is het weer zover. U weet nu ongeveer hoe het er op zo'n avond aan toe gaat. Ga er ook eens heen. U bent van harte uitgenodigd. Wij zullen er in ieder geval wéér zijn! A.Leijsen van Megenstraat Leunen en G.Reintjes Lorbaan Veulen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 19