Leunen IRONMAN, IRONWOMAN, IRONTEAM, dat waren de titels waar er onder andere om gestreden werd op die 16 e juli. Ook werd er door de jeugd gestreden om de grote flippo-verzameling bij het krijten en alsof dat nog niet genoeg was werd er ook nog eventjes zo'n grote wilde gorilla getemd, petje af kinders anders was ons hele feest door die aap verstoord. Dat zijn even wat dingetjes die op die dag gebeurden, als we alles op moeten noemen word het een beetje een lang verhaal. Wat we nog even kwijt wilden na deze dag is een woord van dank aan al die mensen die door hun spontane medewerking en inzet deze dag tot een geslaagde hebben gemaakt, het is schitterend om te zien wat er zo allemaal mogelijk is. Verder willen wij alle sponsors nog bedanken en even alle prijswinnaars opnoe men. Die prijswinnaars zijn: IRONWOMAN: Monique Jenniskens Niels van Lierop John Klaassens, Niels van Lierop en coach Ben van Lierop IRONMAN; IRONTEAM: Krijtwedstrijden: t/m 6 jaar: 1. Teun Hendrix 2. Paul Nabben 3. Ralf Janssen 4. Elke Meijers t/m 9 jaar: 1. Chiel manders 2. Annelies Heidens 3. Petra van hees t/m 11 jaar: 1. Maartje van Hees 2. Jaap Litjens 3. Linda van Veghel. De prijswinnaars van de ballonnenwedstrijd volgen over ongeveer een maand zodat zelfs de allerverste kaartjes teruggestuurd kunnen worden. Tot slot kunnen we alleen maar zeggen dat de dag zogoed geslaagd is dat we al denken aan het vervolg, ja mensen van Leunen ons eerste dorpsfeest was, ZO!!!!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 12