gg; Stichting "Jong Leunen Leeft' STEEG - NEEJS Sow..Nog even het verslag van ons laatste zomeravond potje voordat de vacantietijd aanbreeekt. Die confron- r tatie was tegen een bekend team uit de recreatie- 5 competitie en hiervan hadden we de laatste paar keer niet meer kunnen winnen. Revanche konden we dus nu nemen tegen die ploeg, U.V.B. uit Horst, U.V.B. startte de wedstrijd met 9 spelers wat er later 10 en uiteindelijk toch 11 werden, toen hield het op, je mag er tenslotte niet meer opstellen, dat zal er ook wel iets mee te maken hebben. Dit maakte het niet echt gemakkelijker en na een 1-0 voorsprong werd het 1-1 om toch met een voorsprong te gaan rus ten 2-1 Na de rust slaagden we erin om de druk iets op te voeren en dc geboden kansen werdén beter benut omdat de verdediging ook nog eens goed in elkaar zat werd de revanche uiteindelijk nog ruim. Uitslag 5-1 Gescoord: Remco Rossen, Twan Martens, Edward v. Dongen, Stefan Loenen en Jos Fleurkens, Door dit resultaat hebben we na een slechte le periode in deze zomeravondcompetitie dan toch nog de tweede periode gewonnen en dat leverde zo'n lekker geel kratje op. Prima pry's dus!! Tevens wil ik nog alle sportieve Leunse fietsers uitdagen om op 16 juli de strijd aan te binden voor de IRON (WO) MAN titel. Vraag gewoon een Leunse ondernemer voor de sponsoring en geef jou team zijn naam. Die naam wordt op die dag vaak genoeg omge roepen. Het mooiste is het als het een echte titane-strijd wordt j" dus kom op DOE MEE!!!! Jeugd van Leunen. Ben je geslaagd? Voel je je geslaagd? Ben je gezakt? Of heb je gewoon gruwelijk veel zin om een fantastisch feest te gaan bouwen? Hoe dan ook; geef je weer op om mee te doen met de Leunse Fuif: "pieste. De "Béste Patf <VP De fuif zal op 18 augustus weer worden georganiseerd in de wei van Piet Heesen aan de Oosterbosweg. Het inleggeld is dit jaar vastgesteld op 50,- en opgeven is mogelijk bij de volgende adressen: Jos Litjens Café "De Herberg" Van Megenstraat 5 Albionstraat 61 Doe allemaal mee (ook als je nog nooit hebt meegedaan) dan maken we er weer een schitterend festijn van!!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 9