OUD PAPIER Op maandag 26 juni hebben we voor de laatste keer papier «REURiMf: ciEMou cuwMrj opgehaald vóór de grote vacantie. lEiEfoo*: a0876 Tijdens de vacantie wordt er geen papier opgehaald. Wel stellen we u in de gelegenheid om op maandag 24 juli tussen 18.30 en 19.30 uur zelf uw oud papier naar de container bij De Brink te brengen. De eerste ophaalronde na de vacantie staat gepland op 21 augustus. Wij wensen iedereen een hele fijne vacantie! Het bestuur. E.W.L. - indianenkamp. Nadat in de vroege ochtend diverse kampen waren overvallen, voegden zich 6 indianenstammen bijeen. De SQUAWS en de KRIJGERS gingen op oorlogspad en het lukte hen met pijl en boog, tomahawk en speren een tentenkamp te veroveren. Hier konden ze rond het kampvuur, aan de voet van de totempaal tussen wigwams, een vredespijp roken. Hierna besloten de stammen een toernooi te houden in de hete zandvlakte aan de voet van het tentenkamp, niet ver van de steppe met bizons. Het laatste onderdeel was de bizonjacht (vlag veroveren). Dit was een slopende aangelegenheid, maar men wist niet van wijken. Menige indiaan kwam met licht verwondingen terug in het tentenkamp. Een tweede aanval moest, in een voor de indianen altijd te vroeg stadium, worden afgebroken. De opperhoofden hadden besloten naar hun eigen vertrouwde gebied terug te keren. Moe maar voldaan, verlieten de indianen de vlakte van hun gezamelijke strijd en beloofden, na vele manen, elkaar nogmaals te treffen. Een verkenner die niet bij deze 6 stammen hoorde, heeft zijn opperhoofd gemeld day het onmogelijk was deze stammen te verslaan en daama noemde hij ze, de sterkste voorop; 1. Blackfoot (bruin), 2. Crow (geel), 3. Sioux (blauw), 4. Apachen (wit) 5. Mohikanen (groen), 6. Comanche (oranje) Tevens wil opperhoofd Zwarte Ringbaard alle vrijwilligers hartelijk danken. VAKANTIE HULP GEVRAAGD voor het koppen van lelies Voor informatie en of opgave tel. 04709 - 84468.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 1995 | | pagina 7